O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Milli Mücadele Kentlerinden Toprak Toplayan Bağcılar Belediyesi Ekibi Sivas'ta

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
İstanbul Bağcılar Belediyesi Gençlik Meclisi Üyeleri, Oluşturacakları Fidanlıkta Kullanılmak Üzere Cumhuriyetin Temellerinin Atıldığı Sivas'tan Toprak Aldı.
İstanbul Bağcılar Belediyesi Gençlik Meclisi Üyeleri, oluşturacakları fidanlıkta kullanılmak üzere cumhuriyetin temellerinin atıldığı Sivas'tan toprak aldı.

'Kurtuluştan, kurtuluşa milli mücadele'nin izinde kültür köprüsü' organizasyonu kapsamında milli mücadele yıllarında kongre düzenlenen kentleri gezen İstanbul Bağcılar Belediyesi Gençlik Meclisi Üyeleri, 19 Mayıs'ta Samsun'dan çıkmışlardı. Üyeler, Amasya ve Erzurum'un ardından bugün Sivas'a geldi. 55 kişilik grup, Mustafa Kemal Atatürk'ün 108 gün kaldığı ve Cumhuriyet'in temellerinin atıldığı Sivas'ta Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ün misafiri oldu.

Paşabahçe Mesire Alanı'nda belediyenin verdiği kahvaltıya katılan üyeler, İstanbul'da oluşturulacak fidanlıkta kullanılmak üzere gençlerin yanlarında getirdikleri kutulara toprak aldı. Toprağı kutulara Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ile Bağcılar Belediye Başkan Yardımcı Yavuz Subaşı birlikte doldurdu. Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Subaşı, Başkan Ürgüp'e kardeş belediye olma teklifinde bulundu. Başkan Doğan Ürgüp, bu teklifi memnuniyetle karşıladıklarını belirterek olabileceğini söyledi.

Bu arada Bağcılar Belediyesi Gençlik Meclis Üyeleri, Paşabahçe'deki programın ardından, yağmur nedeniyle bugüne ertelenen ve 4 Eylül Stadyumu'nda yapılan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerine de katıldı. Sivas'ın ardından Ankara'ya gidecek olan üyelerin, daha sonra Bursa, Domaniç, Söğüt ve Bilecik'i de ziyaret ederek buralardan da toprak alacağı belirtildi.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Bizden hariç Memleketimizin değerini biliyor bi biz bilemiyoruz!

,

,
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
eroldeger
tabi alacaklar sivassız hiç bir şeyolmaz
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici