O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Fenerbahçe 1-2 Sivasspor

Son Güncellenen 7 yıl önce
fatih yilmaz
Abi haklisiniz dernegiz var ama Anadolu yakasinda ki taraftarin dernege gelmesi beklenemez. Dernekten gelen abilerimiz direk stada degil iskeleye gelse,toplansak,cok guzel atmosfer olur
TheLisyen

Alıntı

Umit tarafından yazılan metin:

maalesef gelemiyorum bu sefer...

+1
58zarali

Alıntı

TheLisyen tarafından yazılan metin:

Alıntı

Umit tarafından yazılan metin:

maalesef gelemiyorum bu sefer...

+1

ikinizde araziye uyum sağladınız anlaşılan
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
58zarali

Alıntı

fatih yilmaz tarafından yazılan metin:

Abi haklisiniz dernegiz var ama Anadolu yakasinda ki taraftarin dernege gelmesi beklenemez. Dernekten gelen abilerimiz direk stada degil iskeleye gelse,toplansak,cok guzel atmosfer olur

Gelen geliyor valla. Maçtan önce herkes gelse muhabbet etsek tanışsak kötü mü olur. Ümraniyeden 522B ve 522 ile derneğe kolayca geliniyor.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

fatih yilmaz
Abi mac Anadolu yakasinda oldugundan gidip geri gelmek zor olur. Iskelede saat erken denilmis ordada guzel bir ortam yapilabilir. Hem gelmek istesek hangi durakta inecegiz
58zarali

Alıntı

Abi mac Anadolu yakasinda oldugundan gidip geri gelmek zor olur. Iskelede saat erken denilmis ordada guzel bir ortam yapilabilir. Hem gelmek istesek hangi durakta inecegiz

benim ki sadece bir öneriydi. madem öyle kararlaştırıldı öyle olsun. ama derneğe herhangi bir zamanda gelmek istersen okmeydanı durağında ineceksin

fatih yilmaz
Okmeydani duragiyla arasi nasil dernegin ve her zaman birileri oluyor mu dernekte
58zarali

Alıntı

Okmeydani duragiyla arasi nasil dernegin ve her zaman birileri oluyor mu dernekte

300-400 metre vardır. üst linkteki iletişimden dernek adresini haritada görebilirsin

GUHERTASLI

Alıntı

unsalyildiz tarafından yazılan metin:

bilet olsa da maça gitsek

Garıbanım benım yetımmısın öksüzmüsünkine bilet istiyon.öğrenci oldunda bu kadar kendini acındırma tamam tamam gelde yemegını ben ısmarıyayım hadi..biletinide elbet biri ü[email protected](
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
unsalyildiz

Alıntı

GUHERTASLI tarafından yazılan metin:

Alıntı

unsalyildiz tarafından yazılan metin:

bilet olsa da maça gitsek

Garıbanım benım yetımmısın öksüzmüsünkine bilet istiyon.öğrenci oldunda bu kadar kendini acındırma tamam tamam gelde yemegını ben ısmarıyayım hadi..biletinide elbet biri ü[email protected](

Eyvallah Serkan abi keşke herkes senin gibi olsa @:/ @:/ bu arada nerede buluşulacak ne yapılacak biri bilgi verse iyi olur
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
RECEP_YUKSEL
Arkadaşlar herkes soruyor nerede toplanıyoruz İstanbul'da Taraftar derneği adına bir yer var Dernekte toplanmak lazım ama bir haftadır kendi üyelerimiz bile sağda solda toplama konuları açıyor yani yine birlik değiliz onun için yarın İSTDER olarak organize yok herkes birey gidebilir Dernekte Yönetim yok ki karar alınsın karar alınacak yönetim yoksa organizede yok tur herkese teşekkür ediyorum yarınki maça da gideceğim kendi adıma belli değil......

orhank

Alıntı

RECEP_YUKSEL tarafından yazılan metin:

Arkadaşlar herkes soruyor nerede toplanıyoruz İstanbul'da Taraftar derneği adına bir yer var Dernekte toplanmak lazım ama bir haftadır kendi üyelerimiz bile sağda solda toplama konuları açıyor yani yine birlik değiliz onun için yarın İSTDER olarak organize yok herkes birey gidebilir Dernekte Yönetim yok ki karar alınsın karar alınacak yönetim yoksa organizede yok tur herkese teşekkür ediyorum yarınki maça da gideceğim kendi adıma belli değil......
abi az sayıda olsa avrupa yakası birlikte gelinsin derim ben, anadolu yakasında da herkes birey olarak gelir vaziyet öyle birdahakine daha iyi bir organize yaparız el birliğiyle ALLAH izin verirse
Themba58
Fenerbahce 1-2 Sivasspor'umuz

Goller (2) ENERAMO...
i.hizliresim.com/NqlvZ5.gif
SELO58
2 orta 1 sade koyduk gidiyoruz bize müsade....
RECEP_YUKSEL
Galibiyet güzel oldu ama Bilet sorun olmaması ve Sivas'dan gelenlerin geri dönmesi hiç hoş olmadı hepsi de genç'ti bu konuda çok eksiğiz....

Birde İstanbul'da olup'da derneğe gelemeyen arkadaşlar Sivas'dan gelen arkadaşlar bile derneğe geldiler bilmem anlata bildimmi....

puar
Dün akşam grurla izledik. İYi oynamadık belki ama güzel sonuç oldu. Yine çok hatalar yaptık. Defansa çekildik Allahtan şansımızın yardımıyla maçı aldık. Derin bir oh çektik.
GUHERTASLI

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:

Dün akşam grurla izledik. İYi oynamadık belki ama güzel sonuç oldu. Yine çok hatalar yaptık. Defansa çekildik Allahtan şansımızın yardımıyla maçı aldık. Derin bir off çektik.

la gardaş neeye off çekıyon ne güzel ohhh çekmekkk varken .3puanı almışsın
puar
Düzelttim gardas ;)
58zarali
Serkan abi dilimde tüy bitti şu forumda büyük karakterle yazı yazma lütfen /@:

58zarali
Kadıköy Hatırası

fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/575509_443692879036519_1676302097_n.jpg

Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici