O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

"Formanın Hakkını Verenleri Alacağız

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
Bu sezon kötü günler geçirip Süper Lig'i 34 puanla 15'inci sırada bitiren Sivasspor'un yöneticisi Ekrem Munar, "Taraftarımızın bizden beklentilerini biliyoruz. Bunun içinde kırmızı beyazlı formanın hakkını verecek futbolcular alacağız" dedi.Ligin bitmesinden hemen sonra Sivasspor, transfer çalışmalarını başlattı.

İlk olarak iç transferde Murat Sözgelmez, ardından da kaptan Mehmet Yıldız'la 2 yıllık sözleşme imzalayan Sivasspor yönetiminin Sedat Bayrak ve Abdurrahman Dereli'yle bir görüşme yapacağı açıklandı.Yeni sezona güçlü bir kadroyla girmek istediklerini söyleyen yönetici Ekrem Munar, biten sezondan çok büyük dersler çıkardıklarını vurgularken şöyle konuştu:"Bu sezon yapacağımız transferlerle önümüzdeki sezon, taraftarımızın gönlünü alacağız.

Taraftarımızın bizden beklentilerini biliyoruz. Bunun için kırmızı beyazlı formanın hakını verecek futbolcular alacağız. Görüştüğümüz önemli isimler var. Onlar da Sivasspor'a gelmeyi çok istiyor. Bu isimleri önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşacağız. Yeni sezonda sahada bambaşka bir Sivasspor olacak."

Halife YALçINKAYA/SİVAS, (DHA)
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
altuntas58
Sivassporumuzu bir daha bu halde görmek bizleri derinden yaralar onun için ince eleyip sık dokumak lazım bir daha denizli ,diyarbakır gibi kötü takımlar bulamayız
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici