O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sponsorumuz kaçakçı çıktı !

Son Güncellenen 6 yıl önce
unsalyildiz
İzmir'in yanı sıra toplam 12 ilde geçen ay yapılan operasyonda gözaltına alınıp tutuklanan, aralarında Gaziantepspor, Sivasspor ve Mersin İdman Yurdu gibi Süper Lig kulüplerinin de bulunduğu takımların sponsorlarından olan firmanın sahibi M.T. ve suç ortaklarına ait olduğu belirtilen 1 milyon 500 bin litre hileli akaryakıt ele geçirildi. İş adamı M.T. Adana'daki villasının çocuk odasına yaptırdığı gizli bölmede yakalandı. Şüphelilerin, ithal ettikleri kimyasal maddelerle boya üretmek yerine, yasadışı yollardan hileli akaryakıt elde edip pazarlayarak milyonlarca lira haksız kazanç sağladıkları öne sürüldü.

Polisin 1.5 yıl süren teknik ve fiziki takibinin ardından geçen kasım ayında Gaziantep ile Adana merkezli olarak 12 ilde eş zamanlı yapılan baskınlarda, aralarında ünlü boya firması sahibi M.T.’nin de bulunduğu 33 kişi gözaltına alındı. M.T.’nin, Adana’daki villasının çocuk odasında yaptırdığı gizli bölmede yakalandığı belirtildi.

Şüphelilerin, kurdukları 9 farklı şirket üzerinden boya üretiminde kullanılmak üzere ana dağıtıcı firmalardan aldıkları white spirit, solvent gibi maddeleri boya üretiminde kullanmayıp, çeşitli karışımlarla akaryakıt elde ettikleri ileri öne sürüldü. 708 milyon liralık kamu zararı oluşturdukları ileri sürülen, aralarında M.T. ve eşinin da bulunduğu 26 kişi tutuklandı.

10 TAKIMIN SPONSORU OLMUŞ

Yurtdışından boya sanayiinde kullanacaklarını söyleyerek getirdikleri KDV’si düşük kimyasal maddelerle hileli akaryakıt elde edip milyonlarca lira haksız kazanç sağladığı öne sürülen M.T.’nin sahibi olduğu boya firmasının Gaziantepspor, Sivasspor ve Mersin İdman Yurdu gibi Süper Lig takımlarının yanı sıra Adana Demirspor, Adanaspor, Şanlıurfaspor, Adana Gençlerbirliğispor, Kadirlispor, basketbolda Botaş ve Ceyhan Belediye takımları ile Adana Engelli Spor Kulübü’nün de sponsorlarından olduğu kaydedildi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22218847.asp
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali
Bizi ilgilendirmez biz sponsorluk anlaşmamızı prosedüre uygun yaptıysak paramızı da peşin aldıysak sıkıntı yok bizim için
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
puar
Hayırlısı diyelim. Bu kötü günde bize sponsor oldukları için bişey diyemiyorum.
mesuttunc
sponsorluk anlaşması yasalara bağlı uygun bir şekilde yapılmışsa gerisi bizi ilgilendirmez dememiz yersiz. Adı kötü anılan bir firmanın bize sponsor olması yersiz onun üstünden bizide lekelemeye çalışıcaklardır mutlaka...
58zarali

Alıntı

mesuttunc tarafından yazılan metin:

sponsorluk anlaşması yasalara bağlı uygun bir şekilde yapılmışsa gerisi bizi ilgilendirmez dememiz yersiz. Adı kötü anılan bir firmanın bize sponsor olması yersiz onun üstünden bizide lekelemeye çalışıcaklardır mutlaka...

senin mantığına göre adamın özel hayatında yaşadığı şeylerde bizi bağlar o zaman. bizi ne ilgilendirsin adamın normal resmi şirketinin dışında yaptığı yolsuzluklar. Eğer bizi bağlayacak bişey olsaydı şimdiye kadar el atarlardı. bu olay üzerinden kimse sivasspor'a ya da diğer reklam almış kulüplere bok atamaz
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
unsalyildiz
bende yusuf'a katılıyorum kimse bize laf edemez bu konuda ancak paranın haram para olması beni üzdü o kadar
Velibircan

Alıntı

unsalyildiz tarafından yazılan metin:

bende yusuf'a katılıyorum kimse bize laf edemez bu konuda ancak paranın haram para olması beni üzdü o kadar

idda gelirlerininde helal olduğu söylenemez
mesuttunc
kardeşim demek istediğimi anlamadınız siz şike yapmışız gibi yükleniyor herkes adımız tabiri caizse 9 'a çıkmış bu olayda sivasspor'a sponsor olmuş firma kaçakçı çıkıyor direk bakıcakları konular ikili ilişkilerdir. Halkta zaten sivasspor'a damga vurmak için mühür arıyor bu olayla tam oluyor. Haber sitelerinde yapılan yorumlardan birini aktarıyım size.

" Sivasspor'a sponsor olmasına şaşırmadım. işin içine onlarda karışmıştır diye yorumlar yapıyorlar."

sana göre ilgilendirmez bana göre ilgilendirmez gerçeği bilen biliyor ama dışarıdaki insanlar böyle düşünmüyor demek istediğimde bu
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici