O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

ZTK Fenerbahçe 2-0 Sivasspor

Son Güncellenen 7 yıl önce

Anket: Fenerbahçe - Sivasspor maçı nasıl sonuçlanır?

Sivasspor'umuz kazanır!70 %
    Berabere sonuçlanır!10 %
    Fenerbahçe kazanır!20 %
Themba58
sivasspor.web.tr/images/news/fenerbahce-2-0-sivasspor.jpg

Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe'ye deplasmanda 2-0 yenilen Sivasspor, grup maçlarına kötü başladı.

Türkiye Kupası'nda bu sezon eleme turlarında Trabzon Kanuni Futbol Kulübü'nü 3-0, İstanbul Güngörenspor'u 2-0, Manisaspor'u 3-0 ve Gaziantepspor'u 1-0 yenerek gruplara kalan Yiğidolar, (A) Grubu'nda Fenerbahçe, Bursaspor ve 1461 Trabzon ile eşleşti.

Kupada 2006-2007, 2008-2009 ve 2009-2010 sezonlarının ardından dördüncü kez gruplara kalma başarısı gösteren kırmızı-beyazlı ekip, dün Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Fenerbahçe'ye 2-0 yenilerek grup maçlarına kötü bir başlangıç yaptı.

Eleme turlarındaki 4 maçta rakip fileleri 9 kez havalandıran ve kalesinde gol görmeyen Sivasspor, gruptaki ilk maçında ise Fenerbahçe'nin 2 golüne engel olamadı. Fenerbahçe karşısında Erman Kılıç ile bir de penaltı atışını değerlendiremeyen kırmızı-beyazlılar, kupadaki 4 maçlık başarılı performansını sarı-lacivertli ekip karşısında sürdüremedi.

Kupada 2008-2009 sezonunda yarı final, geçen sezon ise çeyrek final oynama başarısı gösteren Yiğidolar, yarı finalde Fenerbahçe'ye, çeyrek finalde ise Bursaspor'a elenmişti.

Yiğidolar'ın Fenerbahçe'ye karşı kupada galibiyeti yok
Sarı-lacivertlilerle kupada 4. kez karşılaşan Sivasspor'un rakibine karşı galibiyeti bulunmuyor. 2006-2007 sezonunda mücadele ettiği (C) Grubu'nda sahasında Fenerbahçe'ye 4-0 mağlup olan Sivasspor, 2008-2009 sezonunda ise yarı finalde Sivas'ta 0-0 berabere kaldığı rakibine İstanbul'da 3-1 yenilerek kupaya veda etmişti.

Sivasspor, (A) Grubu'ndaki ikinci maçında Bursaspor'u konuk edecek.
i.hizliresim.com/NqlvZ5.gif
U
Tarih: 18.12.2012 Pazar

tarih yanlıs olmus sanki ?
58zarali

Alıntı

Umit tarafından yazılan metin:

Tarih: 18.12.2012 Pazar

tarih yanlıs olmus sanki ?

Evet dardaş yanlış yazmış diğer gardaşımız. Hemen düzeltiyoruz
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
GUHERTASLI
yorum yok zaten yenilecegımız kesın.maç sonuçunda rıza hocanın açıklaması şansız bır gol yedık iyi mücadele ettık ama sıınırlı kadromuzla ancak bu kadar oluyor felan fılan.öyle değilmi rıza hoca
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
H

Alıntı

GUHERTASLI tarafından yazılan metin:

yorum yok zaten yenilecegımız kesın.maç sonuçunda rıza hocanın açıklaması şansız bır gol yedık iyi mücadele ettık ama sıınırlı kadromuzla ancak bu kadar oluyor felan fılan.öyle değilmi rıza hoca

Öyle de olsa ümidi kaybetmemek lazım. Bizim takımın sağı solu belli olmaz. inşallah puanla döneriz.

Bir aksilik olmazsa maçtaki yerimi alıcam. Bilet fiyatlarından haberi olan var mı? Biletix de satışa çıkmamış henüz.
Tunahan
Bilet fiyatları 20 Tl olarak açıklandı.
U
20 lıraysa akıyoruz hemen :)
60 - 70 yapar fener sandım..
puar
Daha önemli işim olduğu için bu maça gelemeyeceğim.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali

Alıntı

Umit tarafından yazılan metin:

20 lıraysa akıyoruz hemen :)
60 - 70 yapar fener sandım..

öyle bir ihtimal yoktu ki. kesin 30 ya da 20 olacağını biliyordum. kimse pahalı demesin o stadda izleyebileceğimiz en ucuz fiyat budur
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

puar
biletler 22 Tl diye açıklandı.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:

Daha önemli işim olduğu için bu maça gelemeyeceğim.

tamam dalga geçerler yine senle abi

SELO58
biletix de 22 stadda 20 tl olarak satılacak
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
Themba58
fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/430964_389826701105018_498378098_n.jpg

Aşkımız Renklere Sizlere Değil

Sağlık olsun be Sivassporum!

Ne günlerlen geldik , daha nelere gelecegiz hep beraber omuz omuza insallah :))
eyupk
futbolcularımız bizi kahretmeye devam ediyor, diyecek söz bulamıyorum, armayı geçtim bari o aldığınız paranın hakkını verin, 4 maçtır taraftarı üzdüğünüz yetmiyor mu?
Themba58

Alıntı

eyupk tarafından yazılan metin:

futbolcularımız bizi kahretmeye devam ediyor, diyecek söz bulamıyorum, armayı geçtim bari o aldığınız paranın hakkını verin, 4 maçtır taraftarı üzdüğünüz yetmiyor mu?

insallah düzelecek . Ama tekrarla söylüyorum , yeni bir Sag Bek transferi Sart , Ugur'la Erhan'la bu is yürümez. Bir veya ikitanede üst düzeyde Forvet alirsak daha da iyi olacak.

Tabi Futbolcularimiz da artik isyan etmesi lazim , ben Gurbet'de TV basinda mac izliyorum , Hakem Eneramo'nun golünü saymadigi icin --- benim ayagima Kramp girdi.

Uzun lafin özü , insallah Elazig'ya karsi Sivas 4 Eylülde artik DUR diyp'de rahat bir NEFES aliriz.
58zarali
Yine üzücü bir mağlubiyet aldık. Üstelik panaltıyı bile atamadık. Diyecek bişey yok.

ihsanbaba
bu takıma en az 5 veya 6 futbolcu lazım yoksa küme düşeriz****
Themba58
[allvideo=dailymotion]xw3ntk_ztk-fenerbahce-2-sivasspor-0-ozet_sport#.UNNEhHcxgeU[/allvideo]
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak tartışma konusundaki anketi düzenle.
Bu yapamamak tartışma konusundaki ankete oy kullanın.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici