O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivas'ta gözler transferde!

Son Güncellenen 9 yıl önce
Yigido
Sivasspor'da, lig biter bitmez transfer çalışmaları da başladı. İlk olarak iç transferde Murat Sözgelmez, ardından da kaptan Mehmet Yıldız ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Sivasspor, yarın ise İstanbul'da Sedat Bayrak ve Abdurrahman Dereli ile bir görüşme yapacak.

Sivasspor'un yöneticisi Ekrem Munar, "Taraftarımızın bizden beklentilerini biliyoruz. Bunun için de kırmızı beyazlı formanın hakkını verecek futbolcular alacağız" dedi.

2009-2010 sezonuna kötü bir başlangıç yapan ve üst üste aldığı yenilgilerle ligin alt sıralarına demir atan kırmızı beyazlı ekip, teknik direktörlüğe Mesut Bakkal'ın gelmesiyle birlikte çıkış yakalayarak ligde kalmayı başardı. Ligi 34 puanla 15'inci sırada bitiren Sivasspor'da, lig biter bitmez transfer çalışmaları da başladı. İlk olarak iç transferde Murat Sözgelmez, ardından da kaptan Mehmet Yıldız ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Sivasspor, yarın ise İstanbul'da Sedat Bayrak ve Abdurrahman Dereli ile bir görüşme yapacak.

Yeni sezona güçlü bir kadro ile girmek isteyen Sivasspor'da yönetici Ekrem Munar, "Bu sezon gerçekten çok kötü günler geçirdik. Taraftarımıza böyle bir Sivasspor izletmek istemezdik. Ama bu olaydan yönetim olarak çok büyük dersler çıkardık. Bu sezon yapacağımız transferlerle önümüzdeki sezon taraftarımızın gönlünü alacağız. Taraftarımızın bizden beklentilerini biliyoruz. Bunun için de kırmızı beyazlı formanın hakkını verecek futbolcular alacağız. Görüştüğümüz önemli isimler var. Onlar da Sivasspor'a gelmeyi çok istiyor. Bu isimleri önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacağız. Yeni sezonda bambaşka bir Sivasspor izleyeceksiniz" diye konuştu.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
RECEP_YUKSEL
Hayırlısı olsun Sivassporu başarıya taşıyacak oyuncular olsunda kim olursa olsun

,

,
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici