O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Gecen sene Aci bir Tercübe oldu

Son Güncellenen 9 yıl önce
Yigido
img690.imageshack.us/img690/5256/67261121.jpg

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, 2009-2010 futbol sezonunun sona ermesinin ardından ligin değerlendirmesini yaptı. Sivasspor´un bu sezon yaşadıklarını ve önümüzdeki sezonda yapacağı çalışmaları açıklayan Otyakmaz, bu yıl ligden acı bir tecrübe çıkardıklarını söyledi.

2009-2010 futbol sezonunun kendileri için çok önemli ve tecrübe edindikleri bir yıl olduğunu dile getiren Otyakmaz, acısıyla, tatlısıyla bir sezonu geride bıraktıklarını söyledi.

Başkan Otyakmaz, "Sezona çok kötü başladık, ondan sonra yaptığımız hamlede sonuç almamıza katkı sağlayacak bir hamle değildi. Fakat ligin son 8 haftasında yapmış olduğumuz hoca değişikliği ve lig sonuna kadar maç kaybetmememiz, rakibimizin de puan alamamasıyla ligde tutunmamıza sebep oldu ve bizim için gerçekten mutluluk verici bir süreçti bu. Bu sene edindiğimiz tecrübe ileride bize çok lazım olacak. Son 2 sene şampiyonluğa oynayıp ondan sonraki sene böyle bir düşüşün yaşanması bizim için çok acı oldu ama bunlar önümüzdeki yıllara tecrübe olarak yansıyacak'' dedi.

İki yıl üst üste şampiyonluk yarışını kovalayan ve son maçında şu yarıştan kopan Sivasspor´un ücüncü yıl korku dolu sezon yaşamasıyla acı bir tecrübe yaşadıklarını ve bu tecrübenin Önümüzdeki sezonlarda ders olacağını da sözlerine ekleyen Otyakmaz "Bu sezon Sivasspor adına bize hiç yakışmadı.Dersimizi çok iyi çalışıp gelecek sezonlarda yine başarıdan başarıya koşmak için çaba sarf edeceğiz.Sivasspor´a gönül verenler gelecek sezolarda yine takımızı başarısıyla alkışlayacak ve gurur duyacaktır ''dedi.


İki sezon üst üste şampiyonluk kovalayan ve son maçlarında kaybeden, Sivassporlu olsun olmasın herkesin gönlündoe taht kuran ve "Gönüllerin Şampiyonu "ünvanı ile taçlandırılan Sivasspor´un bu sezonunu yaşanmamış olarak gördüklerini de sözlerine ekleyen Otyakmaz "Sivasspor yeni sezonlarda yine tarih yazmak için sahada olacaktır.Bundan kimsenin şüphesi olmasın ''dedi.

BAKKAL`LA YOLA DEVAM
Turkcell Süper Lig´in son 8 haftasında teknik direktör Muhsin Ertuğral´ın görevi bırakmasının ardından göreve getirilen Mesut Bakkal´la birlikte çok kritik bir süreç yaşadıklarını ifade eden Otyakmaz, Bakkal´a yola devam edeceklerini söyledi.

Otyakmaz, "Mesut hocamızla birlikte 8 haftalık süreçte son derece uyumlu bir süreç yaşandı. Dolayısıyla artık macera aramanın hiçbir anlamı yok, bir kan uyuşması da söz konusu. Aynı şekilde önümüzdeki yıllarda da Mesut hocamızla yola devam kararı aldık.

YILDIZ KALDI, KİRALIKLAR GELECEK
Ligin bitimine son birkaç hafta kala kaptanları Mehmet Yıldız´la ilgili çıkan transfer haberlerini her gün gazetelerde okumaya başladığını söyleyen Başkan Mecnun Otyakmaz, ''Mehmet Yıldız´ın transferiyle ilgili haberleri sadece basından okuyorum. Böyle bir şey yok. İki yıllık sözleşme imzaladık ''dedi.

Sezon başında takımından kiralık olarak gönderdikleri oyuncuların hazırlık kampına katılacaklarını da belirten Otyakmaz, "Onları tekrar kiralık vermeyi düşünüyoruz. Diallo´yu kadromuzda tutmak istiyoruz ama sezon başı kampında göstereceği performansın ardından hocamız bir karar verece ''dedi.

ÖZLENEN SİVASSPOR´U OLUŞTURACAÐIZ
Yeni sezon için takıma kazandırılacak futbolcular konusunda ligin bitiminin ardından tartışmalara başladıklarını söyleyen Otyakmaz, özlenen, arzu edilen Sivasspor´u yeniden oluşturacaklarını dile getirdi.

Son haftaya kadar düşüncelerinin yeni sezon için yeni futbolcular değil, sadece ligde kalmak olduğunu ifade eden Otyakmaz, "Ligde kaldıktan sonra bir rahatlamamız oldu ve bu konu üzerinde tartışmaya başladık. Hocamızla İstanbul´da sık sık bir araya gelip önümüzdeki yılın programını yapacağız. Arzu edilen Sivasspor´u tekrar ortaya çıkarmak için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz ve sezon başından itibaren yükselen bir grafikle, bu tür sıkıntılar yaşamadan, çok iddialı konuşmak istemiyorum belki geçtiğimiz iki yılda kaydedilmiş başarıları tekrar yakalayamayabiliriz ama en azından bu sıkıntıları yaşamayacak şekilde önümüzdeki yılların Sivasspor´unu oluşturabileceğimizi söyleyebilirim ''dedi.

ÜST SIRALARI ZORLAYACAÐIZ
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, "Önümüzdeki yıl sezona iyi bir başlangıç yapıp, o moralle yine ligin üst sıralarını zorlamak istiyoruz ''dedi. "Sezon başındaki talihsiz başlangıçlar, sezon sonuna kadar devam etti. Düzeltmek istedikçe, daha da stres hakim oldu takımda ve son haftaya kadar bu stresi yaşadık. Ama bu geride kaldı artık. Sivasspor, camia olarak bu zor durumun da altında kalkmasını bildi ''diye konuştu.

Gelecek sezon başarılı olmak istediklerini belirten Otyakmaz, "Önümüzdeki yıl sezona iyi bir başlangıç yapıp, o moralle yine ligin üst sıralarını zorlamak istiyoruz ''dedi.

TARAFTARA TEŞEKKÜR
Ligin son haftasına kadar takımdan ümitlerini kesmeyen taraftarlara teşekkür eden Otyakmaz, özlenen Sivasspor´u yeniden hep birlikte canlandırmak istediklerini söyledi.

Otyakmaz, "Taraftarlarımız bu sezon takımımızın durumu nedeniyle ümitlerini kesmedi bizler gibi. Son maç, son düdük çalana kadar desteklerini devam ettirdiler. Tabiî ki karamsarlığa düştüğümüz anlar olabilir ama içimizdeki ümidi hiçbir zaman kaybetmedik. Çünkü bu takımın çok büyük işler başardığını biliyorduk. Bu potansiyelin onlarda olduğunu biliyorduk. Sadece potansiyeli ortaya çıkaracak bir hünerli ele ihtiyacı vardı. Mesut hocada üzerine düşeni yaptı ve bu cevheri ortaya çıkardı. Son haftalardaki göstermiş olduğu başarılı performansla da ligde kalacak noktaya geldik ''dedi.

``2 YIL OYNASIN,ÜCÜNCÜ YIL BAKALIM´´
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam`ın ligin son haftasına girilirken yaptığı "Sivasspor gibi olmayacağız,açıklamasına da cevap veren Otyakmaz, 2 yıl üst üste şampiyonluğa oynasın, üçün yıl bakalım ne olacak ''dedi.
Bursaspor´un bu sezon önemli işler yaptığını ifade eden Otyakmaz, "Geçen sene Sivasspor`un taşımış olduğu bayrağı bu yıl aldı ve en iyi şekilde de temsil etti. Yalnız unutulmaması gereken bir şey var Sivasspor 2 yıl üst üste şampiyonluğa oynadı ve bu yılda böyle bir düşüş yaşadı. Bursaspor da iki yıl üst üste şampiyonluğa oynasın, ondan sonra üçüncü yıl bakalım ne olacak ''dedi.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
RECEP_YUKSEL
Acı bir tecrübe yaşadık inşallah bidaha olmaz
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Yigido
Baskanimiz´a sonuna kadar Güveniyoruz.

Insallah yeni Sezon iyi Transferler yapariz ve Sezona iyi baslariz ve Lig´i iyi sekilde bitiririz.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici