O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Yiğidolar Başkan´dan haber bekliyor

Son Güncellenen 10 yıl önce
Yigido
www.hurdogan.com/img/25458.jpg

4 Eylül Belediyespor´un 1. etap maçlarını başarıyla geçerek 3. lige bir adım daha yaklaşması Sivas´ta ayrı bir heyecan oluştururken, Sivasspor taraftarı da Belediye´yi Ankara´daki maçlarda desteklemek için sabırsızlanıyor.
Dün gazetemizi arayan Yiğidogençlik tribün lideri Mesut Daştan ve 1967 Genç Sivassporlular tribün lideri Serhat Kaburcuk, Ankara´daki maçların önemini çok iyi bildiklerini ve 4 Eylül Belediyespor´u desteklemeye hazır olduklarını söylediler.
4 Eylül Belediyespor´un grubunda, Karadeniz bölgesinden 3 takımın olmasının taraftar açısından dezavantaj oluşturmaması için Sivas´tan çok sayıda taraftarın Ankara´ya gitmesi bekleniyor.

Sivas Hürdogan
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
RECEP_YUKSEL
Hadi hayırlısı inşallah destek gider ve 3 lige çıkar Belediye Spor'Başarılar diliyoruz
,
,
,
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici