O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Murat Erdoğan Sivas yolunda

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
Ligin bitmesiyle birlikte rotayı transfer çalışmalarına çeviren Sivasspor'da sürpriz bir gelişme yaşandı.

img411.imageshack.us/img411/2802/muraterdogansivasyolund.jpg

Önceki gün kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninin ardından Mesut Bakkal ile yola devam etme kararı alan kırmızı-beyazlı ekip, iç transferde kolları sıvadı.
Yeni sezon öncesinde güçlü bir kadro kurmanın hesaplarını yapan Yiğidolar, Teknik Direktör Bülent Uygun ile aralarında bir takım sorunlar yaşayarak sezon başında Kasımpaşa'ya transfer olan Murat Erdoğan'ı tekrar renklerine bağlamanın hesaplarını yapıyor.
Geçtiğimiz günlerde tecrübeli orta saha oyuncusu ile ön görüşme yapan kırmızı-beyazlı yönetimin bu oyuncunun transferde kararlı olduğu öğrenilirken, Erdoğan'ın transferinde sıcak baktığı ve tekrar Sivasspor'a dönmek istediği öğrenildi.

Sivasin Sesi
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Kim gelirse gelsin hayırlıysa gelsin

,
,

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
eroldeger
hayırlısı olur inşallh
ihsanbaba
Murat ERDOÐAN çok önemli bir futbolcu keşke geri dönse
58zarali

Alıntı

ihsanbaba tarafından yazılan metin:
Murat ERDOÐAN çok önemli bir futbolcu keşke geri dönse

kesinlikle katılıyorum abi vermemiz isabetsiz karar olmuştu
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
altuntas58
Murat erdoğanın gidişine en çok üzülenlerden biriside bendim Sivassporumuza tekrar dönerse en çok sevinenlerden birisi ben olacağım
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici