O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Ulaş´ta Futbol Turnuvasi

Son Güncellenen 9 yıl önce
Yigido
img375.imageshack.us/img375/8987/123tx.jpg

Ulaş'ta gençlik halı saha futbol turnuvası düzenlendi.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) işbirliğiyle Ulaş Kaymakamlığı'na ait halı sahada düzenlenen turnuvaya, 9 takım katıldı.
Ulaş Tarım Kredi Kooperatif Müdürü ve lisanslı futbol hakemi Ali Akyıldız'ın koordinatörlüğünde düzenlenen turnuva, Eğitimspor ve Emniyetspor takımları arasında oynanan maçla başladı. İlçe Kaymakamı Can Aksoy, başlama vuruşunu yaparak turnuvanın startını verdi. Maç öncesinde takım kaptanları birbirlerine başarılar dileyerek çiçek takdim etti.
Ulaş İlçe Milli Eğitim Müdürü İsrafil Göçgün, "İlçemizde var olan birliği, beraberliği, dostluğu daha pekiştirmek amacıyla böyle bir faaliyet yapmayı uygun gördük" dedi.
Turnuvanın koordinatörü Ali Akyıldız ise maçların tek devreli lig usulüne göre 2 grup halinde oynanacağını söyledi.
Müsabakalar sonunda gruplarında ilk 2 sırayı alacak takımlar çapraz eşleşme sonunda yarı finalde karşılaşacağını ifade eden Akyıldız, turnuvanın final maçının 2 Haziran'da oynanacağını bildirdi.
Turnuvaya katılan bütün futbolculara TFF tarafından lisans çıkartıldığını, bu lisansların 3 yıl geçerli olacağını kaydeden Akyıldız, "Ayrıca ilk 3'e giren takımlara ve centilmen takıma kupa verilecek" dedi.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
RECEP_YUKSEL
Bizde İstanbulda yapabilsek keşke ama nerde

,

,

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici