O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Dünya Sampiyonu olmak istiyorum

Son Güncellenen 10 yıl önce
Yigido
www.yeniulke.net/newsletter/haber/11067-1051917114bg.JPG

Olimpiyat, Dünya ve Avrupa şampiyonu halterci Nurcan Taylan, elde ettiği başarılardan dolayı Sivas,ta plaketle ödüllendirildi.
Sivas Valiliği ve Gençlik Spor İl Müdürlüğünün daveti üzerine yarın kentte düzenlenecek 19 Mayıs Atatürk,ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenlerine katılmak için Sivas,a gelen milli halterci, kentte yayın yapan Sipas TV,nin düzenlediği ,,Yılın Başarılı Sporcuları, Spor Adamları ve Hakemleri Ödül Töreni,,ne katıldı.
Türkiye,nin ilk bayan Olimpiyat Şampiyonu Nurcan Taylan, Sipas TV,de yayınlanan ,,Sporun Görünümü,, programının yapımcısı ve sunucusu İsmail Dursun tarafından organize edilen ve Paşabahçe mesire ve piknik alanındaki Kütükev,de gerçekleştirilen etkinlikte ilgi odağı oldu.
Son olarak Avrupa Şampiyonası,nda 48 kilo silkmede Avrupa rekoru kıran ve 3 altın madalya alarak şampiyon olan Taylan,a, elde ettiği başarılardan dolayı plaket verildi. Taylan,a plaketini, Gençlik ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç takdim etti.
Kılıç, yaptığı konuşmada, Nurcan Taylan,ın Eylül ayında yapılacak Dünya Şampiyonası,na hazırlandığını belirterek, "İnşallah hazırlık kampını Sivas,ta yapacak. Kendisi başarılarıyla herkesi gururlandırdı, Dünya Şampiyonası,nda da başarılı olacağına inanıyoruz,, dedi.
Nurcan Taylan ise bu etkinliğe katılmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, ,,Bu ödül bana Dünya Şampiyonası öncesi büyük moral, motivasyon oldu. Allah Dünya Şampiyonu olarak dönmeyi nasip etsin,, diye konuştu.

Yeniülke Gazetesi
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
RECEP_YUKSEL
Sivasdan Yiğidoda çıkar Yiğidede helal olsun sana Nurcan TAYLAN İnşallah Dünya şampiyonuda olursun.

,
,
,
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
omercoskun
sivasımızın yüz akı
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici