O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Ankaraya otobüs kaldırılsın

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Rizede yapılan grup maçlarında başarılı olup 3.lige bir adım daha yaklaşan 4 Eylül Belediyesporun Ankaradaki final maçına taraftarın ilgisi büyük olacak.
28-30 Mayıs tarihleri arasında Ankarada yapılacak olan grup maçlarında 4 Eylül Belediyespora destek vermek istediklerini belirten Yiğidolar, Belediyeden maç için otobüs istediler.
Yiğido Gençlik, 1967 Genç Sivassporlular Derneği ve Yeniçeriler grubu üyeleri, 4 Eylül Belediyesporun Sivas için çok önemli bir iş başarmak üzere olduğunu ve bunun içinde Sivaslıyım diyen herkesin bu takıma destek olması gerektiğini belirterek Biz taraftarlar olarak Sivası gruplarda temsil eden ve şu ana kadar başarılı olan takımımızı Ankaradaki final maçlarında yalnız bırakmak istemiyoruz. Onun içinde Sayın Belediye başkanımızdan taraftarlarımız için en az birer otobüs tahsis etmesini bekliyoruz dediler.
Yaklaşık bir hafta sonra Ankarada yapılan final maçlarında temsilcimiz 4 Eylül Belediyesporun grubunda Trabzon Yomraspor, Trabzon Çukurçayırspor ve Ordu-Fatsa takımları yer alacak. 4 Eylül Belediyespor oynayacağı iki maçı da kazandığı takdirde 3. lige çıkmış olacak
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
GUHERTASLI
TFF 3. Lige Yükselme 2. Kademe müsabakalarında oynamaya hak kazanan 4 Eylül Belediyesporda hazırlıklar aralıksız sürüyor. Ankara grup merkezinde iki Trabzon ve birde Ordu temsilciyle karşı karşıya gelecek olan Belediye, buradaki müsabakalarını ise Ankara Cebeci İnönü Stadında oynayacak.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Ne diyorsun gidelimmi :)
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
GUHERTASLI

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:
Ne diyorsun gidelimmi :)

orhanım yavaş
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Evet bencede yavaş :D
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
altuntas58
Bu bir tarihi fırsattır. Bu maca herkesimden destek verilmelidir.Özellikle belediyemiz yeterince otobüs göndermelidir
unsalyildiz
BEN UZAKTAN EN İYİ ŞEKİLDE DESTEKLEYECEÐİM
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici