O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Görüsmeler Sürüyor

Son Güncellenen 9 yıl önce
Yigido
İç transfere hızlı başlayan Sivasspor'umuzda iç transfer görüşmeleri devam ediyor. Murat Sözgelmez ile Mehmet Yıldız'ın bonservislerini yenileyen yönetimimiz diğer futbolcularla da teker teker mesaya oturmanın hesaplarını yapıyor.

Özellikle Mehmet Yıldız'ın sözleşmesinin yenilenmesi transfer taktiği olarak değerlendirilirken, bu oyuncunun transfer döneminde “tavan” olarak belirlendiği ve diğer oyunculara tekliflerini bu şekilde sunacağı öğrenildi.

Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın iç transferle ilgili çalışmalarını sürdürdüğü ve çok sayıda oyuncuyla görüştüğü öğrenilirken bu oyuncuların büyük çoğunluğunun teklifi kabul edeceği belirtiliyor.

GÖRÜŞMELER BU HAFTA
Sivasspor'da özellikle Akın, Hayrettin, Sedat, Abdurrahman ve Musa ile görüşüleceği ve bu oyuncuların sözleşmelerinin yenileceği konuşuluyor. .

YABANCILAR GÖNDERİLECEK
Sivasspor'da devre arasında alınan yabancıların gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
altuntas58
Sivassporumuz bu sezon başarı göstermesi için gidecekleri ve gelecek futbolcuları çok iyi analiz etmeli gecirdiğim kötü sezondan sonra bari bu sezon iyi bir cıkış yakalayalım
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici