O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivasspor 0-0 Fenerbahçe

Son Güncellenen 8 yıl önce
ISTDER HABER
sivasspor.web.tr/images/news/sivasspor-0-0-fenerbahce.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında 4 Eylül Stadı'nda oynanan Sivasspor - Fenerbahçe karşılaşması 0-0 eşitlikle sona erdi.

Maçtan dakikalar
3. dakikada soldan Hasan Ali'nin ceza sahasına ortasında penaltı noktası üzerinde topa iyi yükselen Alex'in kafa vuruşunda, kaleci meşin yuvarlağı iki hamlede kontrol etti.
7. dakikada Selçuk'un ceza sahası dışından sert şutunda, defanstan seken top, kornere çıktı.
13. dakikada Mehmet Topuz'un savunmanın arkasına gönderdiği topla Sow buluştu. Bu futbolcunun, kalesini tek eden kaleci Milan Borjan'ın üzerinden aşırttığı meşin yuvarlak auta gitti.
15. dakikada ani gelişen Fenerbahçe atağında, ceza alanı üzerinde topla buluşan Kuyt'un etkisiz şutunda, meşin yuvarlak üstten farklı şekilde auta çıktı.
22. dakikada Sivasspor'un geliştirdiği kontraatakta, Erman Kılıç'ın pasında ceza alanı sol çaprazında topla buluşan Aatıf'ın vuruşunda, top yan ağlarda kaldı.
26. dakikada kaleyi karşıdan gören pozisyonda topla buluşan Alex'in şutunda, top auta gitti.
28. dakikada Pedriel'in ceza alanına derinlemesine pasına hareketlenen Enaroma'nın vuruşunda, top kaleci Mert Günok'tan döndü. Dönen top Enaroma'ya çarparak auta çıktı.
36. dakikada ani gelişen Sivasspor atağında Enaramo, topu ceza alanına gönderdi. Gökhan Gönül'ün uzaklaştırmak istediği top, Aatıf'ta kaldı. Bu futbolcunun vuruşunda, defanstan seken meşin yuvarlak, direğin dibinden kornere çıktı.
İlk yarı 0-0 eşitlikle tamamlandı.

47. dakikada Kuyt'ın ceza alanı dışından sert şutunda, top kalecide kaldı.
51. dakikada Eneramo'nun topuk pasıyla ceza alanı içinde topla buluşan Aatıf, müsait pozisyonda topa vurmakta gecikince, Fenerbahçe savunması tehlikeyi uzaklaştırdı.
59. dakikada Hasan Ali'nin soldan kullandığı uzun taç atışında defansın ceza alanı dışına gönderdiği top, Mehmet Topuz'un önünde kaldı. Bu futbolcunun vuruşunda meşin yuvarlak üstten farklı şekilde auta gitti.
61. dakikada Selçuk'un ara pasında ceza sahasında topla buluşan Gökhan Gönül'ün şutunda, meşin yuvarlak kalecide kaldı.
65. dakikada Erman Kılıç'ın ceza sahası sağ çaprazından sert şutunda, meşin yuvarlak az farkla auta çıktı.
66. dakikada Fenerbahçe gole çok yaklaştı. Mehmet Topal'ın ceza sahası dışından sert şutunda top üst direğe çarparak, oyun alanına döndü. Sivasspor savunması, dönen topu uzaklaştırdı.
67. dakikada Erman Kılıç'ın ceza yayı üzerinden sert şutunda, kaleci Mert Günok topu güçlükle kornere çeldi.
86. dakikada sağdan ceza alanına giren Kuyt, topu kale önündeki Sow'a aktarmak istedi. Araya giren Sivasspor savunması topu kornere göndererek, tehlikeyi büyümeden önledi.
Karşılaşma 0-0 eşitlikle tamamlandı.

Stat: 4 Eylül
Hakemler: Yunus Yıldırım, Muhittin Gürses, Serkan Akarca
Sivasspor: Milan Borjan, Uğur, Erhan, Navratil, Ziya, Doğa (Dk. 70 Rajnoch), Kadir, Pedriel (Dk. 72 Grosicki), Erman Kılıç (Dk. 89 Murat Akça), Aatıf, Eneramo
Fenerbahçe: Mert Günok, Gökhan Ünal, Egemen Korkmaz, Yobo, Hasan Ali (Dk. 85 Semih Şentürk), Mehmet Topal, Selçuk, Mehmet Topuz (Dk. 70 Caner), Alex (Dk. 70 Stoch), Kuyt, Sow
Sarı kartlar: Dk. 76 Rajnoch, Dk. 83 Aatıf (Sivasspor) Dk. 78 Mehmet Topal (Fenerbahçe)
İstanbul SİVASSPOR Taraftar Derneği
58zarali
Fenerin durumu pek iyi değil bizimde durumumuz nispeten iyi sayılır. Bulduğumuz pozisyonları beleşe harcamazsak ve olur olmaz hatalar yapmazsa maç bizim.

Biraz deveye hendek atlatmak gibi oldu ama
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
GUHERTASLI
eğerki hamleleri yerinde yaparsak ve grosocki ile eneramo bide messi gününde olursa 3 puan alırız.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Ben yazayım da siz ne derseniz deyin Sivasspor gol atar atmasına da defans ne yapar onu bilmem çünkü defans SOS veriyor....

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
yasin0858
defansımız hata yapmazsa enaramo grosıckı gununde olursa maçı alırız gecen sene yenmıştık evımızde yıne yenerız zor bişiy değil
Themba58
Sivassporumuz FB'yi degil Bayern Münih hatta Liverpool,Chelsea yi bile yener ama Savunma hata yapmayip Güven verirse.

Bu arada Taraftarlarimizi da , Mersin macinda hic beyenmedin, ben Maratondaydim , Amcam ve Kuzenim ile. Ben ilk kez Sivassporumun macinda takimimizi 4.Eylül Stadyumunda destekledim.
Maratonda Amigolugu neredeyse ben yaptim 50, 80 kisi sonra destek verdi.

Ayrica maca benim sayemde ve bazi kisilerin sayesinde bir kac kisiler bedava girdi, bu hep mi böyle?
eroldeger
feneri bundan daha kötü yakalayamayız bu maçın kaderini rıza hoca cizer uğur kavuk gibi adamları oynatırsa işimiz zor inşallah yanılırım
58zarali
ve maç başladı
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

SELO58
vasat bir oyun iki takımda beraberlik istiyor resmen
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
58zarali
kaçırdığımız posizyonlar bizi çıldırttı ama fenerin atamadıkları da oh dedirtti. Maçın hakkı beraberlikti.

Themba58
Sivassporumuzù Ligtv'den 90 dakika takip ettim.

Önce Futbolcularimiz'i sonda Takimimiz'i analiz edeyim.

Kalecimiz ;Milan Borjan : ilerisi icin cok güven verdi , anlasilan kiralandigi takimda kendisini gelistirmis....

Ugiur Tavuk nasil Sivassporumiuzun Kaptani oluyor Hayret icindeyim

Ziya Erdal Savunmada en cok güven veren isimdi, kendisini her gün daha da gelistiriyor, Tebrikler Ziya'ya! @:/

Erhan Güven Cok isabetli bir Transfer oldu bence. Navratil ile belki bugün iyi anlasamadilar ama cok önemli anlarda isabetli haraketler yapti , eger kendi bölgesi olan Sag Bek 'de oynarsa daha da verim alacagimiz'i düsünüyorum

Jakub Navratil Eski formunda degil yada bana öyle geliyor , daha'da cok calisip kendisini acilen gelistirmedi sart.!!!

Doga Kaya Gecen hafta'ya göre daha güzel oynadi ileriye güzel top tasidi , biraz daha calisirsa Kadir Bekmezci ile iyi bir ikili olacaklarina canli Gönülden inaniyorum.

Kadir Bekmezci'de bugün gayet iyidi, ine cok kostu ve caliskandi, eger Performansinin üstüne biraz daha koyarsa daha verimli olacagini düsünüyorum.

Erman Kilic ilk yarida cok etkili degildi , fakat Riza Calimbay'in da ona vermis oldugu taktik dogrutusunda ikinci yarida daha cok calisti güzel sutlar da atti ama , malesef netice alamadik. Bu arada sunu unutmayin Erman ine önemli maclarda bizlere Puan ve Puanlar kazandiracaktir.

Aatif Saso cok teknik bir oyuncu, yani haraketli ve süper Oyuncu. Yanliz biraz daha cok calisip fiziksel olarak kendisini gelistirirse daha verimli olacagindan hic bir süpem yok.

Pedriel, zaman zaman savunmada ve ofansta iyi isler yapti ama bana göre yeterli degildi. Biraz daha cok calis Pedriel'im!

Eneramo , cok önemli bir Gol Silahimiz, lakin Forvet'te yanliz kaldigi acikca anlasildi , Roman Badnar ve Abdulkadir'in dönmesiyle daha cok verim alacagimizi düsünüyorum.

Sonradan oyuna giren Grosicki, bugün istekliydi güzel ortalar da cikartti ama nafile hic kimse Ceza Sahasinin icinde yokdu.

Murat Akca ya Kiralik gönderilmeli yada daha cok sans taninmali. iyi bir oyuncu ama yeterli degil!

Jan Rajnoch'un Tomas Rada gibi olacak gibi his geliyor, ilk 11 icin cok yetersiz.

Genel olarak Sivassporumuz ofans'i cok güclü, hizli kanat oyuncularina sahip ,mükkemmel bir TAKIM. Sivassporumuz'a sahip cikalim, Takimimizi destekleyelim , ve inanalim.

Saavunmamiz yerine oturursa, sakat Forvetlerimiz takima dönerlerse, siz ozaman görün Yigidolarimiz'i!
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici