O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Yönetimden Kamu Oyuna Duyuru!

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
img180.imageshack.us/img180/6747/duyuru1.jpg

SEVGİLİ YİÐİDOLAR

Yiğido' ya Gönül Verenlere Çağrımızdır!! Dün gelişen bir takım olaylar neticesinde ortaya çıkan durum, artık Sivasspor.com hakkındaki düşüncelerimizi siz sevgili Yiğido´lara, açıklama zamanının geldiği gerçeğiyle karşı karşıya bırakmıştır.

Sivasspor.com Elmas ailesi önderliğinde bir takım hemşerilerimizin kontrol ettiği, genelde fair-play ruhuna sadık kalarak yönetilen, Sivasspora gönül vermiş ve yurt dışındaki hemşerilerimizin de destek verdiği sanal bir toplanma merkezi olarak önemli hizmetler vermiştir. Tarafımızdan bu çalışmalar desteklenmiş ve takdir edilmiştir. Bu konularda herhangi bir sorun yoktur.

Fakat adı Sivasspor.com olan bir yapılanmanın, ismin gerçek sahibi Sivasspor' dan bağımsız olarak yönlendirilmesi bir kulüp için kabul edilemeyecek bir durumdur. Defalarca Rüştü ELMAS' la görüşüp bu hakkın sahibine iade edilmesi gerektiğini söylememize rağmen, hatta yönetiminde kendilerinde kalabileceğini söylediğimiz halde, teklifimiz karşılık bulmamıştır. Israrla bu hakları elinde tutmaya çalışmaları bize samimi gelmemiş ve şüphe uyandırmıştır.

Sivasspor.com isminin hakkın sahibi olan Sivasspor' a iade edilmesi için gerekli yasal çalışmalar başlatılmıştır. Dün bir karışıklık yaşanmış, Sivasspor adına Almanya´da yaz okulu açılmasına, yazılı olarak izin verdiğimiz organizasyonun da bu grupla işbirliği yaptığı anlaşıldıktan sonra yaz okulu projesi, derhal askıya alınmıştır.

İşbirliğinin en büyük ispatı altyapı sorumlumuz Murat ŞAHİN imzalı izin belgesinin çok kısa bir sürede, sitelerinde yayınlayabilmeleridir.

Şunları tekrar etmekte fayda var, üslup olarak Sivasspor.com yönetimi için olumsuz bir şeyler söyleyemeyiz, ancak bu hak Sivasspor' un hakkıdır ve Sivasspor' a iade edilmelidir. Yaz aylarında ilimizde yapmış oldukları ziyaretler, uzun vadeli hedefleri hakkında ipuçları vermekle birlikte başka maksatları ve uzun vadeli hedefleri varsa bunu ısrarla Sivasspor.com ismini ellerinde tutarak değil, başka yollar tercih etmelidirler. Aksi takdirde Yurt içinde ve uluslar arası alanda yukarıda da belirttiğimiz gibi yasal haklarımızı daha kararlı bir şekilde savunacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.
Bu gün itibariyle Sivasspor adı kullanılarak bu sitede Sivasspor' la ilgili haber yapılması durumunda hakkımızı helal etmiyoruz.

Sivasspor.com sanal alanını paylaşan Sivasspor' a gönül veren tüm Yiğido’ lardan ricamız bu konuda site yönetimine baskı yapmaları ve hakkın iadesini sağlamaya yardımcı olmalarıdır. Ayrıca site yönetimi bu duyurumuzu yayınlama samimiyetini gösterip göstermeyeceğini merak etmekteyiz.


Kamuoyuna saygıyla duyurulur

Sivasspor Yönetimi


img691.imageshack.us/img691/4233/25184006.jpg
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
GUHERTASLI
bu konuyu özellikle açtım.açtımki herkez bilsin kimse ve hiç bir kurum sivassporumuzdan büyük değildir.birileri sivassporumuzun adını kullanarak rant sağlamamalı.takip ediyormusunuz bilmem ama yaz futbol okulu ile ilgili bir haberde sivasspo.com ile sivasspor yönetimi ters düşmüştür.bunun sonucunda sivasspor.comda sözde kendilerini sivassporlu sanan com site yönetimindekiler hemen sivasspor yönetimini eleştiri yağmuruna tutuyorlar bende diyorumki ulan siz kim oluyorsunuzda sevdası sivasdan başka olmayan meçnun başkana ve yönetimine hakarete varan eleştiriler yapıyorsunuz.inşallah mecnun başkan bu sivasspor.comun telif haklarını bu sefer sivasspora kazandırır.
bunları yazıyorumki herkez bilsin istder iyi günde kötü günde takımının yanında olmaya çalışıyor destek veriyor.yiğido gençlik sivasda oynanan ve deplasmanlarda ellerinden geldigince takımına destek veriyor.yeniçeriler yine öyle her yerde sivasspormuza destek veriyor. ya sivasspor.com ne yapıyor.her zaman söylüyorum sivassporumuz üzerinden dolaylı yoldanda olsa birşeyler kazanılıyorsa bunu yine sivassporumuza faydalı olucak şekilde geri dönüşümü olmalıdır.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Bugun Sivaslıyım diyipte sivassporluyumu diyemeyenlerin olduğu gibi.Dünyada 7 Milyon sivaslının memlekeitne gönül verdiği zamanda Bizler sivassporlular olarak şehrin ortak paydasında buluşmak isteriz. Buda Sivasspor ile olur ancak. lakin şehrimizin takımı sivassporumuz üstünden şahısların birşeyler kazanma çabası o kişilierin sivas sevgisi değil sivaslı olma duygusunu bile törpülemiştir. İnsan kendi çıkarları için herşeyi yaptığını görmek özeliklede gurbetteki sivaslıların yapması son derece talihsizliktir. Bu kişilerin Çıkarlarının herşeyden önde gittiğininde kanıtıdır. Sivasspor Sivasın en büyük derneğidirbu derneğin üstünde kimse olamaz.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
GUHERTASLI
sivasspor.com.tr resmi sitedeki bazı arkadaşların yorumları
Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Az önce takımımızın resmi web sitesi olan www.sivasspor.org.tr ye göz attım ve yönetimimizin açıklamasını okudum ve okuduklarıma inanamadım gerçekten de. Kendi kendime karar alarak ve yönetimimizin de çağrısına uyarak artık o şahıs sitesine yazmamaya karar verdim. Yönetimimiz bütün yiğidolara ÇAÐRI da bulunarak bu RÜŞTÜ ELMAS ın ve ailesinin sahibi olduğu siteden uzaklaşmamızı ve bu adama baskı yapmamızı istemiş. Sivassporumuzu başarıdan başarıya koşturan, gecesini gündüzüne katarak çalışan yönetimimizin bu ricasını kıramazdım ve derhal bu adamın çıkarcı sitesinden ayrıldım.

Madem söylemlerimizde Sivassporluyuz diyoruz, Mecnun Başkan sen bizim herşeyimizsin diyoruz, o zaman BÜYÜK BAŞKANIMIZIN biz YİÐİDOLARDAN bir ricası olmuş ve bu com sitesini yönetenlere baskı yapmamızı ve sitenin isim hakkını SİVASSPOR kulübüne devretmesini istemiş. BÜYÜK BAŞKANIMIZIN bu ricasını hiç bir gerçek SİVASLI ve kendine gerçek SİVASSPOR TARAFTARIYIM diyen insan kıramaz ve kırmamalı da.

Her önüne gelen insan Sivasspor umuzun o şerefli adını kullanarak site açarsa sonumuz ne olur. Sivasspor kulübü bütün Sivaslılarındır ve Sivasspor un adı da bütün Sivaslıları temsil eder. Hiç bir şahıs ne gerçekte ne de sanalda kendi çıkarlarını tatmin etmek için SİVASSPOR umuzun adını kullanmamalı. Kullanırsa bu hak ihlaline girer.

Yönetimimiz ne güzel söylemiş. Bundan sonra sivasspor.com sitesi Sivasspor la alakalı haber girerse HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ diye. Yönetimimiz gecesini gündüzüne katarak Sivasspor un başarısı için çalışacak, bazıları da sanal alemden oturduğu yerden, hiç bir katkı sunmadan, Sivasspor umuz için hiç bir emek sarfetmeden bu başarıdan nemalanmaya çalışacak. Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte. Hem bu dünya da hem de öteki dünya da vebali var bu işin. Sivasspor Yönetimimizin o site sahiplerine ve o siteye destek olanlara HAKKINI HELAL etmemesi ve gereken HUKUKİ YOLLARA BAŞVURMUŞ OLMASI nı detekliyoruz ve SİVASSPOR A GÖNÜL VERMİŞ TARAFTARLAR OLARAK SONUNA KADAR MECNUN BAŞKANIMIZIN VE YÖNETİMİMİZİN ARKASINDA OLDUÐUMUZU BİLDİRİYORUZ.


VAY BE RÜSTÜ DENILEN ADAM SIVASSPORUMUZUN ÜZERINDE NELER YAPIYORMUS ÖYLE ? AMACININ NE OLDUGU TEKER TEKER SU YÜZÜNE CIKIYOR, KISKAC ALTINA ALINDIGI COK IYI OLMUS!

HABERI OKUDUM HEMEN BURAYA ÜYELIGIMI YAPTIM SIVASSPORUMUZUN KENDISININ OLAN WEBSITESINE SEVE SEVE GELDIM
RÜSTÜMÜDÜR NEDIR ACABA BU SAHIS NE IS ILE MESGULDUR ?

ALLAH BÖYLE KENDINI BILMEZ CIKAR, RANT, KAR VE ISIM YAPMA PESINDE KOSANLARDAN KORUSUN

SIVASSPOR YÖNETIMIMIZ OLAYA NE GÜZELDE ACIKLIK GETIRMIS INANIN O KADAR SEVINDIMKI..
ARTIK BU ADAMA DUR DEMEMIN ZAMANI GELMISTIR!

YIGIDOLAR OLARAK BIZDE YÖNETIMIMIZE DESTEK VERMEMIZ SART OLDU
ARKADASLAR YÖNETIMIMIZE TAM DESTEK VEREREK SIVASSPOR .COM U BOYKOT EDELIM BIZE YAKISANDA BUDUR!

ARTIK O SITEYE BUNDAN BÖYLE GIRMEYECEGIM !!!!**********************************************
Rüştü Elmas Eğer Sivaslıysan ,Sivasspor Sevdalısıysan Sivasspor.com' u Yönetime İade et!! etmezsen Amacının ne olduünü bütün Millet öğrenecek ve Sivaslının yüzüne bakamaz olacaksın!
***************************************************
Gerçekten çıkar amaçlı olarak sivasspor ismi kullanılıyorsa isim hakkının iade edilmesi gerekir .. Bu çok önemli bir durum ayrıcada suçtur.. ÖNEMLİ OLAN SİVASSPORDUR...***


işte görüldügü taraftarın ortak dileği
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
O
ben hiçbirşey anlamadım şimdi bundan bu adı edilen site 2001 yılından beri var yönetim yenimi farkına varmış.sitenin sahibi olan şahısta ne dümenler çevirmiş bilen varsa açıkça yazsın bnce buraya bizde anlayalım..
O
AYRICA ŞUNU SÖYLEMEKTE YARAR VAR DERNEÐİMİZ KURULDUÐUNDAN BERİ YÖNETİMİN İSDER KARŞI MADDİ VE MANEVİ NE GİBİ YARDIMLARI OLMUŞTUR.BUDA AÇIKLANIRSA İYİ OLUR
omercoskun
hele şu kurtlar dökülmeye başlasın bizde ederiz elbet iki kelam
Yigido
www.sivasspor.org.tr Sivasspor Resmi Web Sitesi ve www.sivasspor.com.tr Sivasspor Resmi Taraftar Sitesidir.

Buna herkes Saygi göstermesi gerekir.

Bazi kisiler söyle diyor : Sivasspor Resmi Sitesinde , istedigini yazamiyorsun , kimseyi elestiremiyorsun.

www.sivasspor.com.tr Resmi Taraftar Forumunda Sivassporla ilgili Konular ve Futbol´a hic alakasi olmayan Konular acabiliryorsun.

Ana-Sayfa´daki Haberler´e ve Üyelerimiz´in actigi Konular´a Yorum yapabiliryorsun.

Daha ne olsun ya.

Sivasspor Külübünü , Sivasspor Yönetimini , Teknik Heyeti elestirdin Sonuc ne???

Sonuc yok.

Eger Resmi Site´de Sivasspor Yönetimini elestirirsen , Külübü elestirirsen , Teknik Heyeti elestirirsen ne olacak.

Sivasspor´lu Futbolcularin kafasi karışacak ve Motivazyon sifir olacak. Teknik Heyetler mutsuz olacak , Yönetim üzülecek ...............................

Yani bazi Insalar kar yapacaklarini saniyorlar ama hic bir Karrin olmayacak.

Sivasspor Resmi Sitelerin´de Güzellikleri Paylasirsin.

Eger Sivasspor´a hizmet etmek istiyorsaniz Sivasspor Resmi Sitelerini Üye olunuz.

Sivasspor.com Üyelerine söylüyorum: Elestiriyle degil hersey Destekle olur.

Bu arada Sivasspor.com´un amaci´da Sivasspor´a hizmet etmekmis.

Ya Sivasspor.com Yöneticilerine ve Rüstü Elmas Beye soruyorum ???

Sivasspor´a hizmet etmek böyle mi oluyor?

Yalan Haberler yazip´da mi , milleti kandirip´da mi Sahte Sivasspor Okulu acip ve Sivasspor Külübünün adini kulanip´da mi Sivasspor´a hizmet ediyorsunuz.

Yaziklar olsun Sivasspor.com´a ve Rüstü Elmas´a.

Demek Sivasspor´a hizmet etmek böyle oluyormus he!

Icim´den gülmek geliyor.

Hangi Yüzle Sivasspor´a hizmet ediyorsunuz he!

Artik www.sivasspor.com´un amaci ne oldugunu herkes ve özelikle www.sivasspor.com Üyeleri anlasin.

Allah seni bildigi gibi yapsin Rüstü Elmas.

Senin amacin ne oldugunu herkes biliyor ve ögreniyor.

Amacin her pislikleri yapip Para kazanmak.

Kazandigin Paralar Haram olsun Rüstü BEY !!!
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
58zarali
o sitenin devredilmeyeceği ya da hukuksal yolla alınmayacağı şu durumda kesindir. Değerli yönetime tavsiyem resmi siteye çeki düzen verim optimizasyon yapmasıdır bundan başka yapacağı birşey yoktur.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.


i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
RECEP_YUKSEL
Benim yorumum aynen şu Resmi Taraftar Sitesi olamz

Peki Kulüblerin adıyla bir bakın kaçtane site var yok

Yani orta yolu bulmak zorundalar sivasspors.com olabilir

İki tarafında haklı olduğu yer var ama yorum yazınca,

Diğer sitenin dalkavuğu oluyorusn onlara göre

İşte bu yüzden diyorumki SiVASSPOR adı külübündür. o kadar

,
,
,
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
GUHERTASLI

Alıntı

RECEP_YUKSEL tarafından yazılan metin:
Benim yorumum aynen şu Resmi Taraftar Sitesi olamz

Peki Kulüblerin adıyla bir bakın kaçtane site var yok

Yani orta yolu bulmak zorundalar sivasspors.com olabilir

İki tarafında haklı olduğu yer var ama yorum yazınca,

Diğer sitenin dalkavuğu oluyorusn onlara göre

İşte bu yüzden diyorumki SiVASSPOR adı külübündür. o kadar

,
,
,

abi bunu sen ben biz anlıyoruz ortada sivasspor ismi kuulanılıyorsa bu birilerinin tekelinde olmamalı.sivassporun üstünden birileri rant sağlamamalı rant sağlıyorlarsa bunu takıma destek olarak geri yansıtmalı.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Sivasspor.com resmi site olmalı. klübün kendi sitesi. Diğer tüm sitelerde klüpten bağımsız olamlı.Bu kadar Basit.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
RECEP_YUKSEL
img94.imageshack.us/img94/4161/adszwf.png

bu resmi konuya ekledim sildiler peki adama sormazlarmı hani herkezin sitesiydi orası ne oldu gerçekler acı olur maalesef
Sen sivassporun ismini kulanıyorsun sorun yok nedense
,
,
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:
Sivasspor.com resmi site olmalı. klübün kendi sitesi. Diğer tüm sitelerde klüpten bağımsız olamlı.Bu kadar Basit.


anladıysam arap oluyum
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.


i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
58zarali

Alıntı

RECEP_YUKSEL tarafından yazılan metin:
img94.imageshack.us/img94/4161/adszwf.png

bu resmi konuya ekledim sildiler peki adama sormazlarmı hani herkezin sitesiydi orası ne oldu gerçekler acı olur maalesef
Sen sivassporun ismini kulanıyorsun sorun yok nedense
,
,


ben bu uyarıya afedersiniz ama başka yerlerime gülüyorum sanki introları lisanslamışlar falan. o zaman sen sitende sivasspor ile ilgili hiçbir materyal yayımlamayacaksın. istder ile ilgili tüm başlıkları veritabanından sileceksiksin o zaman görürüm ben seni
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.


i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
unsalyildiz
Sivasspor.com'un şimdiye kadar yaptıklarını takdir ediyorum ama artık azıtmaya başladılar...Sivasspor bir üründür be kullanılması yasaktır..
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
omercoskun
artık herkesin eteğindeki taşları dökme vakti gelmekte adamın biri çok iyi sabredio valla ben olsam şimdi bombayı heryerde peşpeşe patlatmaya başlamıştım sende peygamber sabrı var usta :)
H
Herifler Üyeligimi Nedense Külübün Düşüncelerine Katılmamdan Dolayı Banladılar.İşte Böyle Adamlar, Rantcılar Kendini Belli Ettiler Artık O Adamların İnsanlığından Şüphe Ediyorum.Özellikle Bizamanlar Abi Dediğimiz İnsanların Bu Rantın İçinde En Büyük Payları Almalarıda Çok Boş Bir İnsanlıktır.İnşallah Sonları Hayırlı Olur.Eğer Çok Sevdiğimiz Reisimizi Ve Abilerimizi Sinirlendirmeye Devam Ederlerse Hertürlü Müdaafaya Hazırız...
Bız zor olanı sectık TV'Den Degıl, TRıbunden SEVDIK.

HORTLAK
58zarali

Alıntı

omercoskun tarafından yazılan metin:
artık herkesin eteğindeki taşları dökme vakti gelmekte adamın biri çok iyi sabredio valla ben olsam şimdi bombayı heryerde peşpeşe patlatmaya başlamıştım sende peygamber sabrı var usta :)


kim o sabırlı mümin çok merak ettim
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.


i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
puar

Alıntı

58zarali tarafından yazılan metin:

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:
Sivasspor.com resmi site olmalı. klübün kendi sitesi. Diğer tüm sitelerde klüpten bağımsız olamlı.Bu kadar Basit.


anladıysam arap oluyum

Çok açık yusuf. Site resmi site olmalı. Diğer tüm sitelerde taraftar sitesi olmalı.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici