O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Uygun, Lig talihi değişmiştir

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
Sivasspor'un eski teknik direktörü Bülent Uygun, Bursaspor'un şampiyonluğunun Turkcell Süper Lig'in makus talihini değiştiren bir başarı olduğunu söyledi.
Ligde önceki 2 sezon şampiyonluğu kovalayan ve her 2 sezonda da son haftalarda kaybettiği puanlarla şampiyonluk ipini göğüsleyemeyen Sivasspor'un eski teknik direktörü Bülent Uygun, Bursaspor'un şampiyonluğu ile ilgili görüşlerini aktardı.
Sivasspor'a tarihinin en önemli başarılarını yaşatan teknik adam olarak tarihe geçen Uygun, önceki 2 sezon Sivasspor'un kıl payı kaçırdığı şampiyonluğu, bu sezon Bursaspor'un kazanmasının Türk futbolu açısından önemini vurguladı.
Sivasspor'un ligi 2007-2008 sezonunda 73 puanla dördüncü, 2008-2009 sezonunda ise 66 puanla ikinci bitirdiği dönemde takımın başında olan ve kırmızı-beyazlı ekibi tarihinde ilk kez Avrupa kupalarına taşıyan Bülent Uygun, Bursaspor camiasını tebrik ederek, Bursaspor'un şampiyonluğu, Turkcell Süper Lig'in makus talihini değiştirmiş bir başarıdır. Ertuğrul Sağlam'ı da sayın İbrahim Yazıcı'yı da bugün elde ettikleri bu başarıyla tarih hiçbir zaman unutmayacaktır'' dedi.
Sivasspor'un önceki 2 sezon elde ettiği başarıların diğer Anadolu kulüplerinin ufkunu açtığını ifade eden Uygun, şunları söyledi:
Bu başarıda ufak da olsa katkılardan bir tanesi de Sivasspor'un camiasının yaptığı, 2 sezon arka arkaya Anadolu takımlarının şampiyon olabileceğini gösteren başarılarıdır. Dolayısıyla Sivaslılar, Sivasspor camiası da bu başarıya kardeş takımları Bursaspor kadar seviniyordur.
Dolayısıyla artık Türkiye'de değişen futbol mantalitesinde, bütün Anadolu takımları şampiyonluğa oynayabileceğini, doğru sistem, doğru planlama ve projeyle bunu başarabileceğini görmüş durumda.''
Bu ulaşılması zor başarıyı elde eden meslektaşı Ertuğrul Sağlam'ı kutlayan Uygun, ''Ben 5 sene içerisinde bir takım mutlaka Anadolu'dan şampiyon olacak demiştim.
Ben bunu söylediğim zaman, herkes benimle ilgili çok ukala, çok bilmiş imajı çiziyordu, bırakın 5'inciyi, daha 3'üncü senede Bursaspor bunu başardı, önceki 2 sezonda Sivasspor bu başarıya çok yaklaştı'' diye konuştu.
Uygun, Artık Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi değil, her şey değişiyor. Artık bu değişen süreçte doğru yapılanan, doğru planlanan ve düzgün bir şekilde yönetilen kulüpler, her zaman yukarıda olup, hem gençlerine, hem ülkesine büyük hizmetler edecektir ifadelerini kullandı.
UYGUN, GAZİANTEPSPOR VEYA ANKARAGÜCÜ'NE GİDEBİLİR
Kendisine yapılan teknik direktörlük teklifleri ile ilgili de açıklamalarda bulunan Uygun, bundan önceki sezonlarda Sivasspor'da elde ettiği başarılar nedeniyle transferde adının geçtiğini belirterek, Bundan önce elde ettiğimiz başarılardan dolayı insanların bizi tercih etmesi bizim için gurur verici.
Hayallerimizi başarmak adına, aynı sevgi ve saygı içerisinde, aynı başarıyı düşünen insanlarla birlikte, bizi seven taraftar topluluğuyla beraber, tekrar bir takımla anlaşırız. Allah da bize orada başarıyı nasip edecekse orayla anlaşmayı nasip etsin'' dedi.
Şu anda herhangi bir kulüple görüşüp görüşmediğinin sorulması üzerine Uygun, Şimdilik 2 takımdan, Gaziantepspor ve Ankaragücü'nden teklif var.
Lig yeni bitti, resmi görüşmeler yarından itibaren başlar'' ifadelerini kullandı.
Uygun, hangi takımla çalışacağının önümüzdeki günlerde netleşeceğini sözlerine ekledi.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
58zarali
sen olacaktın o makus talihi değiştiren ama kısmet değilmiş
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.


i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
altuntas58
Sivasspor'un önceki 2 sezon elde ettiği başarıların diğer Anadolu kulüplerinin ufkunu açtığını bütün türkiye kabul etmelidir sivassporumuz ismini türk futbol tarihine altın harflerle yazdırmıştır
NE MUTLU YİÐİDOYUM DİYENLERE
cdn-users1.imagechef.com/ic/stored/2/100401/f1f8e50168e824f9.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici