O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Yeni sezona iyi başlamak istiyoruz

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, önümüzdeki sezonla ilgili açıklamalarda bulundu. Otyakmaz gelecek sezon iyi yerlerde olacaklarını söyledi.
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Önümüzdeki yıl sezona iyi bir başlangıç yapıp, o moralle yine ligin üst sıralarını zorlamak istiyoruz'' dedi.
Otyakmaz, yaptığı açıklamada, stresli bir sezon geçirdiklerini söyledi.
Bu sezon yaşadıklarından mutlaka ders alacaklarını ve önümüzdeki sezonlar için ona göre gerekli önlemleri alacaklarını ifade eden Otyakmaz, Sezon başındaki talihsiz başlangıçlar, sezon sonuna kadar devam etti. Düzeltmek istedikçe, daha da stres hakim oldu takımda ve son haftaya kadar bu stresi yaşadık. Ama bu geride kaldı artık. Sivasspor, camia olarak bu zor durumun da altında kalkmasını bildi diye konuştu.
Gelecek sezon başarılı olmak istediklerini belirten Otyakmaz, Önümüzdeki yıl sezona iyi bir başlangıç yapıp, o moralle yine ligin üst sıralarını zorlamak istiyoruz'' dedi.
Sözleşmesi sona eren teknik direktör Mesut Bakkal'ın sözleşmesinin yenilenip yenilenmeyeceği yönündeki soruya ise Otyakmaz, şöyle cevap verdi:
Hocamızla devam etmek istediğimizi söylemiştik, hocamız da takımda kalmak istiyor. Şimdi lig stresinden uzak 1-2 gün tatil yaptıktan sonra, nasıl önce Murat Sözgelmez, sonra Mehmet Yıldız, daha sonra Hayrettin, Sedat, Abdurrahman, Musa ve hocamız, hepsi art arda devam edecek ve ligin son haftalarında eskiye dönüş gösteren Sivasspor'u önümüzdeki yıla da taşımak en büyük hedefimiz.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Bakalım bekleyelim görelim. Ama geç kalırsak işe yaramyanlar bize kalır.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
altuntas58
Sivassporumuzun gelecek sezon iyi bir performans gösterip eski günlerine döneceğinden hiç şüphem yoktur

cdn-users1.imagechef.com/ic/stored/2/100401/f1f8e50168e824f9.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici