O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivasa bayram müjdesi

Son Güncellenen 8 yıl önce
GUHERTASLI
Geçtiğimiz yıl Sivas Belediyesi tarafından ihalesi yapıldıktan sonra süratle yapımına başlanan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi'nde çalışmalar sona yaklaştı. İhale sözleşmesinde Ekim ayında bitirilmesi planlanan dev tesisin yapımı büyük bir titizlikle devam ederken, yüklenici firma işi Ağustos ayında bitirerek Sivaslılara bayram müjdesi vermeyi hedefliyor.C.KAAN KARAGUŞ

Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ün seçim vaatleri arasında yer alan ve Sivas Belediyesi'nce geçtiğimiz yıl yapımına başlanan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi'nde hummalı çalışma tüm hızıyla devam ediyor.

Yapılan protokolle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden Sivas Belediyesi'ne devredilen Paşa Çayırı, eski mezbelelik durumundan kurtulmuş, bugün göz kamaştıran bir tesise görünümüne bürünmüş durumda.

Uzun yıllar Sivas ve ülke sporuna büyük katkılar sağlayacak dev tesisin yüzde 80'lik bir bölümünde çalışmalar tamamlanmış durumda.

Toplam 52 bin 685 metrekare alana inşa edilen Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi'nde, idari bina, tribün, çim saha ve sentetik sahalarda çalışmalar tamamlandı. Toplam 2 bin 150 kişi seyirci kapasiteli tribününün önümüzdeki hafta içerisinde üzeri kapatılacak.

848 metrekare alana oturtulmuş idari binasıyla, toplam 2 bin 433 metrekareyi kapsayan 3 katlı binada kondisyon salonu, lokal, dinlenme salonu, mutfak, 2 adet soyunma odası, 32 sporcu odası, şok havuzu, sauna, idari birimler ve takım odaları yer alıyor.

İhale sözleşmesinde Ekim ayında bitirilmesi planlanan dev tesisin yapımını büyük bir titizlikle sürdüren yüklenici firma, işi Ağustos ayında bitirerek Sivaslılara bayram müjdesi vermeyi hedefliyor.

POLAT'TAN İNCELEME

Tesislerin son durumunu incelemek üzere Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksine gelen 4 Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Polat, beklediklerinden çok daha güzel bir tesise kavuşacak olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade etti. Polat yaptığı açıklamalarda;

Tesis Belediye Başkanımızın seçim vaatleri içerisinde vardı. Başlandı ve bitirilmek üzere. Bu sene Ağustos ayının ortasında veya 3. haftasında biz burada hem tesisin açılışını yapmak istiyoruz, hem de 4 Eylül Belediyespor kulübü olarak bir Bank Asya takımı ile sezon açılışını yapmak istiyoruz. Ben Sivasımıza, 4 Eylül Belediyespor'a böyle bir tesis kazandırdığı için Belediye Başkanımız Doğan Ürgüp'e bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

Yüklenici firmanın tesislerin yapımında son derece fedakar davrandığının altını çizen Polat; "Şuanda kaba gibi gözüküyor ama hem içerde, hem de dışarıda ince işlerde bitti. Bir buçuk ay içerisinde firma tamamen işleri bitirip bize teslim edecek. Ayın 16'sında burada topbaşı yaptıktan sonra 3 haftalık çalışmanın ardından Kartepe'ye gideceğiz. İnşallah Sivasımıza, takımımıza bu tesis hayırlı olsun. Taraftarlarımızı buraya bekliyoruz. İnşallah Allah burada bir şampiyonluk nasip eder" şeklinde konuştu.

Kaynak:sivasınsesi
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Yapanlardan allah razı olsun. sivasımıza boyle tesisler her zaman lazım.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici