O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Centilmen sporcu Şeref Ödülüne layık görüldü

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Cumhuriyet Üniversitesinde düzenlenen bir yüzme müsabakasında yarışı bırakıp sakatlanan arkadaşını kurtaran Ayhan Tuzlalı, Davranış Dalı Şeref Diplomasına layık görüldü.
Garanti Bilim Olimpiyatları çerçevesinde BESYO tarafından düzenlenen yüzme yarışmaları sırasında, yan kulvarda ayağına kramp giren arkadaşını yarışı bırakarak kurtararak ve büyük bir centilmenlik örneği gösteren Ayhan Tuzlalıyı BESYO Müdürü Prof. Dr. Mehmet Çimen, Fair Play ödülüne aday göstermişti. Bu başvurunun ardından toplanan Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Komisyonu;nun oluşturduğu 2009-2010 sezonu Türkiye Fair Play Ödülleri Jürisi Tuzlalıyı Davranış Dalı Şeref Diploması Ödülüne layık gördü.
Bu çerçevede Tuzlalı ödülünü almak üzere 4 Haziran Cuma günü Olimpiyatevinde düzenlenecek törenine davet edildi.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
altuntas58
Garanti Bilim Olimpiyatları çerçevesinde BESYO tarafından düzenlenen yüzme yarışmaları sırasında, yan kulvarda ayağına kramp giren arkadaşını yarışı bırakarak kurtararak ve büyük bir centilmenlik örneği gösteren Ayhan Tuzla Fair Play ödülüne aday gösterilmesi çok yerinde bir hareket bu sporcumuzu tebrik ederim
cdn-users1.imagechef.com/ic/stored/2/100326/192995839248114c.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici