O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Aramızda küçük pürüzler var!

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
Ligin bitimine 8 hafta kala Sivasspor'un başına gelen ve sezon sonuna kadar anlaşılan Mesut Bakkal, düşüncelerini Hürdoğan'a açıkladı.
Her zaman söylediğim gibi Sivasspor'da çalışmaktan çok mutluyum diyen Bakkal İlk geldiğimde günde ifade etmiştim, şimdide söylüyorum, Sivas'a isteyerek geldim ve önemli bir iş başardık. Tabi ki bundan sonrada Sivasspor'da çalışmayı bende istiyorum. Ama takdir edersiniz ki bende bu işi profesyonel yapıyorum. Karşılıklı anlayış olduktan sonra mesele kalmaz. Şu anda da küçük pürüzler var, bugün yarın netleşir şeklinde konuştu.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Her zaman diyorum sivas tam çalışma yeri. Ortam her konuda 10 numara Az ve öz olan ödemeler gününde ödenir. Hocamız bunu düşünerek burda kalacaktır.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
altuntas58
Hocamızın kalmasından yanayım mesut hocanın sivassporumuza büyük katkılar sağlıyacağına yürekten inanıyorum
cdn-users1.imagechef.com/ic/stored/2/100401/3f3554bb1c073dce.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici