O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivaslılar Taksim Metro'da 6. Kez Buluşuyor

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Sivaslılar Taksim Metro'da 6. Kez Buluşuyor
Sivaslılar, Taksim Metro'da 6. Kez Bir Araya Geliyor. 'Her Sivaslıdan Sivas'a Bir Turist' Sloganıyla Düzenlenen Etkinlikler, Bu Yıl 20-23 Mayıs Günleri Arasında Yapılacak. Sivaslılar Vakfı Başkanı Muhsin Kaya, 20 Mayıs Perşembe Günü Saat 11.00'de Başlayacak Etkinliklerde, Amaçlarının Sivas'ın Her Yönüyle Tanıtımı Olduğunu Kaydetti.
Sivaslılar, Taksim Metro'da 6. kez bir araya geliyor. 'Her Sivaslıdan Sivas'a Bir Turist' sloganıyla düzenlenen etkinlikler, bu yıl 20-23 Mayıs günleri arasında yapılacak.

Sivaslılar Vakfı Başkanı Muhsin Kaya, 20 Mayıs Perşembe günü saat 11.00'de başlayacak etkinliklerde, amaçlarının Sivas'ın her yönüyle tanıtımı olduğunu kaydetti. Kaya, şöyle dedi:

"Sivas, Selçuklu eserleri yönünden, Çifte Minaresi, Gök, Buruciye, Şifahiye Medreseleri, Güdük Minaresi ve Ulu Cami'siyle bir açık hava müze görünümündedir. Unesco tarafından Türkiye'de tek koruma altına alınan Divriği Ulu Camii bir sanat harikasıdır. Sivas'ın anadolu kültüründeki yeri ve önemini burada anlatmaya çalışacağız. İlimizin tarihi turizmini canlandırmak istiyoruz. İstanbul'da yaşayan en kalabalık nüfusa sahip olmanın avantajıyla her Sivaslıdan Sivas'a bir turist sloganıyla yola çıktık."

Taksim metro istasyonunda 4 gün sürecek etkinliklerde Ahmet Turan Alkan, Berat Demirci, Bilal Kemikli, Müjgan Üçer, Kadir Pürlü ve Uğur Sarısözen konferanslar verecek.

Kültür Bakanlığı ve TRT sanatçılarının katılacağı ince sazlarla Sivas türkülerinin seslendirileceği etkinliklerde, yöreye ait yemek ve el işleri sergileri de yer alacak.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
58zarali
inşallah orda olacağım
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.


i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
omercoskun
sivasımızın tanıtımı için yapılan güzel bir çalışma düzenleyenlere yürekten teşekkürler.
altuntas58
'Her Sivaslıdan Sivas'a Bir Turist' sloganı çok yerinde bir slogan bu etkinliğe bende katılacağım
cdn-users1.imagechef.com/ic/stored/2/100326/192995839248114c.gif
eroldeger
ben şahsen hersene 1,2 kişi götürüyorumsivasa
RECEP_YUKSEL
Yarın orda olmaya çalışacağım bir aksilik olmazsa

,
,
,
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici