O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Boğaz'da Bursaspor bayrağı dalgalanacak

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
Boğaz'da Bursaspor bayrağı dalgalanacak

Bursasporlu taraftarların, ''Hayallerimiz elbet bir gün gerçek olacak, Bursaspor bayrağı boğazda sallanacak, yer yerinden oynayacak'' yönünde maçlarda bulunduğu tezahürat 20 Mayıs Perşembe günü gerçek olacak..

T

Boğaz'da Bursaspor bayrağı dalgalanacak
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

* Bursaspor

Turkcell Süper Lig Şampiyonu Bursaspor'un 250'şer metrekarelik iki bayrağının çarşamba günü Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine asılacağı bildirildi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, şampiyonluk sürecinde yeşil-beyazlı taraftarların şampiyon olan takımlarının bayrağının Boğaz Köprüsü'nde dalgalanmasını istediğini, şampiyonluğun gerçekleşmesinin ardından da bunun gündeme geldiğini ifade ederek, şunları söyledi:
''Biz de bu konuda çalışmalarımızı yaptık. Devlet Bakanı sayın Faruk Çelik, Ulaştırma Bakanımız ile gerekli irtibatları kurdu, gerekli talimatlar verildi. Biz de İstanbul'da Karayolları 17. Bölge Müdürü ile görüşmelerimizi tamamladık. Şu anda bayraklar hazırlanıyor. 20 Mayıs Perşembe günü 250'şer metrekarelik iki Bursaspor bayrağı Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine asılmış olacak. Şampiyon Bursaspor'un bayrakları her iki köprüde de
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
58zarali
dalgalansın ama densizler keserler daha önceden oldu hep
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.


i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: