O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Hangi Futbolcu Sivasspor´a gelsin?

Son Güncellenen 9 yıl önce
Yigido
Ilk ben basliyorum.

img517.imageshack.us/img517/2568/ademsari1b.jpg

Eskisehirspor´da oynayan Sivasli Forvet Adem Sari´nin Sivasspor´a gelmesini istiyorum.

Ayrica Adem Sari Eskisehirspor´da en cok Gol atan isim kendisi toplam 8 Gol atmis.

Adem Sari´nan Mehmet Yildiz´in iyi bir ikili olacagini´da düsünüyorum.

img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
Yigido
Sivasspor 3 Forvet´nen oynarsa ne Güzel olur.

1.Mehmet Yildiz

2.Adem Sari

3.Yanncik Kamanan
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
puar
Yerli oyunculardan özelikle 4 5 tanesi sivaslı olmasından yanayım. Birde yabancılardan iskandinav ülkelerinden oyuncular gelse iyi olur. sivasın soğuna alışması lazım.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
eyupk
MURAT ERDOÐAN'DA TEKRARDAN GELMELİ SİVASSPORUMUZA.
altuntas58
önümüzdeki sezonun çok cetin gececek gibi görünüyor onun için ince eleyip sık dokumalıyız şimdiden sivassporumuza başarılar dilerim
cdn-users1.imagechef.com/ic/stored/2/100401/3f3554bb1c073dce.gif
R
Sivasspor Transferde Yaptığı Hataları Yapma Lüksüne Sahip Değil Bu Sene Allah Muhafaza Geçen Sezon Kadar Şanslı Olmayabiliriz.O nedenle Nokta Transferlere İhtiyaç Var İlk Öncelik Kale ve Stoper Olmalı Daha Sonra Orta Saha En Son Forvette Mehmet Yıldızın Yanına İyi bir Gölcü örnek Rusyada oynayan sivaslı hasan kabze ,defans bloğuna adanasporun sağ beki ismini hatırlayamadım o futbolcu alınmalı ki play-of maçlarında izlediğim kadar güven veren hızlı çevik bir oyuncu ayrıyeten Sivaslı ,Yasin çakmak denilen çakma futbolcu hemen gönderilmeli ve gönderildikten sontra 2 rekat şükür namazı kılınmalı :)
Aşk,Lambanın Etrafında Kanatlarını Ölüme Daha Erken Ulaşmak İçin Daha Hızlı Çırpan Pervaneydi Belkide ....
Yigido

Alıntı

RaP_BoY tarafından yazılan metin:
Sivasspor Transferde Yaptığı Hataları Yapma Lüksüne Sahip Değil Bu Sene Allah Muhafaza Geçen Sezon Kadar Şanslı Olmayabiliriz.O nedenle Nokta Transferlere İhtiyaç Var İlk Öncelik Kale ve Stoper Olmalı Daha Sonra Orta Saha En Son Forvette Mehmet Yıldızın Yanına İyi bir Gölcü örnek Rusyada oynayan sivaslı hasan kabze ,defans bloğuna adanasporun sağ beki ismini hatırlayamadım o futbolcu alınmalı ki play-of maçlarında izlediğim kadar güven veren hızlı çevik bir oyuncu ayrıyeten Sivaslı ,Yasin çakmak denilen çakma futbolcu hemen gönderilmeli ve gönderildikten sontra 2 rekat şükür namazı kılınmalı :)

Adanaspor´da oynayan Izzet Yildirim´i diyorsun galiba bu Oyunucu 58 Forma Numarayi tasiyan Sivasli Futbolcu. Bu Futbolcuyu bende Play-Off macinda izledim ve cok beyendim insalalh Sivasspor bu Futbolcuyu Transfer eder.

www.ekspresgazete.com/pics/haber/1252518107.jpg
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici