O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

"Gelecek sezon hedef yine üst sıralar!"

Son Güncellenen 9 yıl önce
Yigido
"Gelecek sezon hedef yine üst sıralar!"

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, "Önümüzdeki yıl sezona iyi bir başlangıç yapıp, o moralle yine ligin üst sıralarını zorlamak istiyoruz" dedi.

Otyakmaz,yaptığı açıklamada, stresli bir sezon geçirdiklerini söyledi. Bu sezon yaşadıklarından mutlaka ders alacaklarını ve önümüzdeki sezonlar için ona göre gerekli önlemleri alacaklarını ifade eden Otyakmaz, "Sezon başındaki talihsiz başlangıçlar, sezon sonuna kadar devam etti. Düzeltmek istedikçe, daha da stres hakim oldu takımda ve son haftaya kadar bu stresi yaşadık. Ama bu geride kaldı artık. Sivasspor, camia olarak bu zor durumun da altında kalkmasını bildi" diye konuştu.

Gelecek sezon başarılı olmak istediklerini belirten Otyakmaz, "Önümüzdeki yıl sezona iyi bir başlangıç yapıp, o moralle yine ligin üst sıralarını zorlamak istiyoruz" dedi.

Sözleşmesi sona eren teknik direktör Mesut Bakkal'ın sözleşmesinin yenilenip yenilenmeyeceği yönündeki soruya ise Otyakmaz, şöyle cevap verdi:

"Hocamızla devam etmek istediğimizi söylemiştik, hocamız da takımda kalmak istiyor. Şimdi lig stresinden uzak 1-2 gün tatil yaptıktan sonra, nasıl önce Murat Sözgelmez, sonra Mehmet Yıldız, daha sonra Hayrettin, Sedat, Abdurrahman, Musa ve hocamız, hepsi art arda devam edecek ve ligin son haftalarında eskiye dönüş gösteren Sivasspor'u önümüzdeki yıla da taşımak en büyük hedefimiz."
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
puar
Sivasspor tam çalışalıcak yer kimse buradan ayrılmak istemez. Seneye artık eski sivassporumuzu sahalarda görürürüz.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
RECEP_YUKSEL
Yine eski günlere döneriz yükseklerde yer tutar ve en azında Türkiye kupasını alırız

bir kupa şart bence bu sezon orta sıralarda takılıp kupaya asılmak var.
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici