O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Fenerbahçe 4-2 Sivasspor

Son Güncellenen 8 yıl önce
kerem_inci
Şu üç krş etmeyen emre bizim maçın adamı olduya ben daha hiç bişey demiyorum !!
Tüm Þarkılar İstanBuLu Anlatır Çünkü SiVaS AnLaTıLMaZ YaÞaNıR ....?
kerem_inci
a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/423405_2959078094442_1186201644_32383693_307914444_n.jpg

İşte Budur Helal OLsun Size Tek Başlarına Kadıköy Sahilden Stada Kadar Yürüyen Atılan Lafları Takmayan Sizlere Helal OLsun YİÐİDO OLMAYI GÖSTERDİÐİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER !
Tüm Þarkılar İstanBuLu Anlatır Çünkü SiVaS AnLaTıLMaZ YaÞaNıR ....?
aslansivasli
Bunu bilir bunu söylerim Sivaslılarda iş yok. o stadda dün bir sürü Sivaslı vardı ama çoğu fenerli kıyafetlerle gelmişti. Bizi görünce utanmadan bide bizde sivaslıyız diyorlar.

yenmek ya da yenilmek önemli değil, önemli olan DESTEK vermek, o da bizde yok zaten
eroldeger

Alıntı

aslansivasli tarafından yazılan metin:

Bunu bilir bunu söylerim Sivaslılarda iş yok. o stadda dün bir sürü Sivaslı vardı ama çoğu fenerli kıyafetlerle gelmişti. Bizi görünce utanmadan bide bizde sivaslıyız diyorlar.

yenmek ya da yenilmek önemli değil, önemli olan DESTEK vermek, o da bizde yok zaten
onlar sivaslıdeğildirler onlar şahsiyetsizlerdir
puar
Hayatta en çok üzüldüm maçlardan biri oldu. Ellerimizle uyuyan fenere maçı verdik. sinirden uyuyamadım.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
puar

Alıntı

aslansivasli tarafından yazılan metin:

Demekki onlar sivaslı değilmiş. Lafla peynir gemisi yürümez. biz gördük golde sevinen hemşehrilerimizi o grur size yeter.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
murtes

Alıntı

eroldeger tarafından yazılan metin:

Alıntı

ihsanbaba tarafından yazılan metin:

En azından beraberlik alırız bu maçta***
bu beyinsizlerle maçfalan alamayız abi
abi ben senin futbola bakış açını çözemedim abi biraz insaf daha nasıl oynasın bu cocuklar anlamıyorum abi biz bu seneki oynadıgımız futbolu şampiyonluga oynadıgımız senelerde oynamadık bi kaleci şanssızlıgımız var onu çözersek hiç bi sıkıntımız kalmaz ben bu maçtaki futbolu çok begendim kaleci hariç onunda acemiligine sayıyorum ankaraya giderken bol bol tartışırız sen fazla kendini üzme gecen seneye göre çok şükür demeliyiz ya antep ya manisa gibi olsaydık çok şükür bu günlerimize
Ümraniye İstanbul
aarslana
İlk yarı skoru korunamadı. 3 golü bulsaydık maç kesin bizimdi. Kalecimiz de sağlam durmuş olsaydı süper olacaktı. Hayırlısı olsun önümüzdeki maçları kazanırız.
Abdullah ARSLAN
www.isfmradyosu.com
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici