O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

bank asya birinci lig play off maçları

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
]Beklenen an geldi, Bank Asya Play-Off'unun perdesi bugün açılıyor. 20.00'de İzmir'in iki devi Karşıyaka ile Altay Olimpiyat Stadı'nda, Adana ve Konyaspor da aynı saatte Ali Sami Yen'de kozlarını paylaşacak.

Süper Lige gidicek son takımın belli olacağı Bank Asya Play-Off karşılaşmalarının ilkleri bugün oynanacak, heyecan tavan yapacak. Bank Asya 1.Ligde sezonu 3. ile 6.lık arasında bitiren Adanaspor, Altay, Karşıyaka ve Konyaspor bu sezon ilk kez Play-Offlarda lig usulüne göre mücadele edecek. Bugün saat 20.00de Olimpiyat Stadında İzmirin iki devi Karşıyaka ile Altay kozlarını paylaşacak.

İkisi de naklen yayınlanacak
Zorlu mücadeleyi Kuddusi Müftüoğlu yönetecek. Aynı saatte Ali Sami Yende ise Adanaspor ile Konyaspor karşı karşıya gelecek, bu mücadelede de Bülent Yıldırım düdük çalacak. Normal sezonda oynadıkları iki karşılaşma da 0-0 biten iki Süper Lig adayı, bu kez mutlak zafer parolasıyla sahada olacak. Play-Offtaki İzmir derbisinde ise tek kelimeyle nefesler tutulacak.

4 ekibin de hedefi ilk maçtan 3 puanla ayrılıp, avantaj yakalamak ve sezon başında koyulan Süper Lig hedefine bir adım daha yaklaşmak. Karşıyaka-Altay maçı Futbol Smarttan, Adana-Konyaspor mücadelesi ise Dspordan naklen yayınlanacak. Kritik mücadeleler öncesinde İstanbul Emniyeti de tüm önlemlerini aldı. Özellikle Olimpiyat Stadında yapılacak Karşıyaka-Altay mücadelesinde bini aşkın polis ve özel güvenlik personeli görev yapacak.

Hiç Play-Offtan çıkamadılar
Öte yandan Karabük ve Bucanın ardından Süper Lige giden son ekip olmak için kıyasıya mücadeleye girecek olan 4 takımdan hiçbiri daha önce Play-Offlarda başarılı olamadı. 1993-94 sezonundan bu yana Adanaspor 2, Altay ve Konyaspor 4, Karşıyaka da 1 sezon oynadıkları Süper Lige yükselme maçlarında mutlu sona ulaşamamıştı. [/b]
[/b][/color]
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
altuntas58
Bank Asya 1.Lig bu sezon çok cekişmeli gecti süper liğe yükselen takımları tebrik eder sivassporumuza başarılar dilerim
cdn-users1.imagechef.com/ic/stored/2/100402/sampf1f331b60bc4a748.jpg
Yigido
Konyaspor-Adanaspor macina Babamla beraber Internette baktim.

D-Spor verdi maci bende internette buldum ve macin ikinci yarisina baktim.

Hakem Bülent Yildirim´i hep Konya´ya Faul verdi.

Yani Konyali Oyuncularin her düstügnde Konya Faul kullandi.

Ayrica Konyaspor´un Teknik Direktör´ü Ziya Dogan´di.

Bu arada ben baktim Konyaspor Caykur Rizespor´dan 5 Oyuncu almis Kümeye düserken.

Konyasüpr iyi oynad ama ben Konyasporun Süper Lig´e cikmasini hic istemiyorum.

Neden derseniz Konyaspor ters bir Takim , yani Sivasspor´a ters geliyor sadece Konyaspor degil, Süper Lig Takimlarindan Istanbul BBS´da Ters bir Takim Sivasspor Istanbul BBS´nin sayesinde Sampiyon olamamisti sadece Sivasspor´a ters gelmedi Bursaspor´a bile Ters geldi hatirlarsaniz Istanbul BBS Bursaspor´u yenmisti ama Bursaspor yinede Adam gibi oynayip Sampiyon oldu.

Ben bu 4. Takimlar´dan Süper Lig´e Altay´in cikmasini istiyorum.

Altay cikamaz´a Karsiyaka´da cikmamaz´a Adanaspor.

Ama Konyasporun Süper Lig´e cikmasini hic istemiyorum.

img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
Yigido
Konya 3 - 2 Adana

Karsiyaka 0 - 0 Altay
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
puar
Bugun adana konya maçına gidelim ne dersiniz_?
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
GUHERTASLI
KARŞIYAKADA SON DURUM

Bank Asya 1.Lig’de oynadığı son 5 maçta tam 12 puan toplayan ve bu karşılaşmalarda ortaya koyduğu futbol ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini toplayan Karşıyaka’nın Bayramoğlu kampı sürüyor. Olimpiyat Stadı’nda oynayacakları Altay maçı öncesinde rakiplerine göz dağı veren ve “Kimseden çekinmiyoruz, aksine herkes bizden korksun” diyen Yeşil-Kırmızılılar’ın teknik patronu Erdoğan Arıca, özellikle takımdaki genç oyunculara güveniyor. Altay karşısına da savaşan bir takımla çıkmayı planlayan Karşıyaka, önce rakibini yormak daha sonra da vurmak istiyor.

Erdoğan Arıca'nın kariyeri
1990 yılında aktif futbol hayatını sonlandıran Erdoğan Arıca, 1991-1993 sezonları arasında Fenerbahçe alt yapısında çalıştı. 1997’de Çanakkale Dardanel’in teknik direktörü olan Arıca, sırasıyla Göztepe, Samsunspor, Gaziantep, Malatya, Bursa, Samsun, Gençlerbirliği, Samsun, Gaziantep, Rize ve Hacettepe’yi çalıştırdı. Son olarak bu sezonun ortasında Karşıyaka’nın hocası oldu.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici