O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Şampiyon Bursaspor!

Son Güncellenen 10 yıl önce
58zarali
img706.imageshack.us/img706/5862/sampiyonbursaspor.jpg

Şampiyon Bursaspor!

Yeşil-beyazlılar tarihinde ilk kez şampiyonluğa uzanarak tarih yazdı.
Türkcell Süper Lig'de 2009-2010 sezonunun son maçında Bursaspor evinde, Beşiktaş'ı 2-1 mağlup etti, Fenerbahçe'nin de Trabzonspor ile berabere kalması sonucunda, son haftasına geride kaldığı ligi zirvede tamamladı ve tarih yazdı. Bursa Atatürk Stadı'nda oynanan ve ilk yarısı yeşil-beyazlıların 2-0'lık üstünlüğü ile sona eren maçın golleri 32. dakikada Batalla ve 44. dakikada İbrahim Toraman (kendi kalesine)'dan gelirken, Beşiktaş'ın tek golü 87. dakikada Uğur'dan geldi.
Bu sezon müthiş bir sezon geçiren ve son haftaya kadar şampiyonluğu
kovalayan Bursaspor, ligin son maçında şampiyonluğa uzanarak adeta tarih yazdı.

Maç sonunda Bursa'da müthiş sevinç gösterileri vardı.

www.istder.com Ailesi olarak 2009/2010 Turkcell Süper Lig Sampiyon´u Bursaspor´u tebrik ediyor , Sampiyonlar Liginde´de Bursaspor´a basarilar dileriz.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
puar
Tebrikler. Demekki anadoludanda şampiyon çıkıyormuş.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:
Tebrikler. Demekki anadoludanda şampiyon çıkıyormuş.

kesinlikle kendimizi kandırmaktan başka birşey değil. yok şampiyon yapmazlar yok bilmemne çatır çatır oynarsan paşa paşa oluyor
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

Yigido
Bursaspor´u öncelikle Tebrik ediyorum.

Ama Bursaspor´dan daha cok Ertugrul Hocayi Tebrik etmek lazim.

Bursaspor 5.Büyük Takim oldu, yani Bursaspor Trabzonsporun Kardesi oldu. Bursaspro´da Sivassporun abisi oldu.

Anadoludan Sampiyon cikmaz diyenler veya Anadolu Takimlarini sampiyon yapmazlar diyen yanildi.

Ayrica Ben Fenerbahce - Trabzonspor macini 90.Dakika izledim.

Trabzonsporun Kalecisi Onur´u cok beyendim.

Simdi Sivasspor bile Bursasporun sampiyon oldugunu gördü.

Sira bizde Sivassporlu Futbolcular sunu düsünmesi lazim Bursaspor nasil Sampiyon olduysa biz oluruz. Bizim Bursaspor´nan farkimiz ne?

Yani Sivassporlu Futbolcular bunu düsünürse o Zaman Sivassporumuz´da sampiyon olur.

Bazi Sivaslilar Bursasporun sampiyon olduguna hic sevinmedi ama bencok sevindim.

Hem Bursaspor sampiyon olduya simdi Sivasspor´da sampiyon olmak ister.

Allahin izniyle Sivassporumuz´da sampiyon olacak.

Sivassporlu Taraftarlar olarak Bursaspor´u tekrar Tebrik ediyoruz.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
O
BURSASPORU ŞAMPİYONLUÐUNDA TEBRİK EDİYORUMM
GUHERTASLI
şampiyon olarak anadolunun gururu oldular.tebrikler bursaspr.tebrikler adam gibi adam ertuğrul sağlam. helal olsun bursa taraftarına helal olsun bursa esnafına helal olsun hep birlikte bir bütün olarak şampiyon oldular.
bizim sivas esnafınada kapak olsun.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
GUHERTASLI
bülent hoca anadoludan şampiyon yapmazlar diyordun bak ne oldu.adam gibi adam ertuğrul hoca takımını kimseyle kapıştırmadan takımını şampiyon yaptı.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
58zarali

Alıntı

GUHERTASLI tarafından yazılan metin:
bülent hoca anadoludan şampiyon yapmazlar diyordun bak ne oldu.adam gibi adam ertuğrul hoca takımını kimseyle kapıştırmadan takımını şampiyon yaptı.

demekki geçen sene mücade ederken kendi bile inanmıormuş. bakın ertuğrul hocaya fazla çene çalmadan ipi göğüsledi

RECEP_YUKSEL
i39.tinypic.com/4ugyzm.jpg

Ben belediye maçında dedim Bursa Spor Şmapiyonlar liginde diye

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Yigido

img22.imageshack.us/img22/6646/fft18mf998224.gif
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
ihsanbaba
Bülent hoca gerçekten şampiyon olmayı isteseydi bu güzellikleri geçen sezon biz yaşayacaktık ama o gönüllerin şampiyonu olmayı tercih etti
eroldeger
geçen sezon biz buişibeceremedik bülent hocayla ertuğrul hocanın farkı bizimkisi hep konuştu ama ertğurul hoca hiç konuşmadı çalıştı hayırlıolsun inşallah şapiyonlarliğinde de başarılı olurlar geçenseneden bizimkilerin bir şampiyonluk boçları var inşallah busezon tahsilederiz
altuntas58
Türkcell Süper Lig'de 2009-2010 sezonunun şampiyonu bursasporum gönülden tebrik ederim önümüzdeki sezon sivassporumuza başarılar dilerim
cdn-users1.imagechef.com/ic/stored/2/100415/de897a52e7da4765.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: