O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Yeniden

Son Güncellenen 10 yıl önce
58zarali
Bildiğiniz gibi sitemiz 10 gündür kapalı kaldı bunun hem maddi hemde manevi zararını yaşadık. Malesef eski servis sağlayıcımız olan şirket yüzünden sitemiz çöktü ve şimdi yeniden başlıyoruz. Bu süreçte desteklerinden dolayı Zara Haber Ajansına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Üyelikler yeniden olacaktır.

Anlayışınız çok teşekkürler.
puar
Hayırlısı Diyelim. biz niye burdayız
58zarali

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:
Hayırlısı Diyelim. biz niye burdayız

niye
5
abilerim sivassporun niye taraftarı yok ben istanbuldaki her maçına geliyorum ama tribün açısından hoşnut kalmıyorum...ortada ne marş var ne taraftar niye böle
58zarali

Alıntı

58svs58mk tarafından yazılan metin:
abilerim sivassporun niye taraftarı yok ben istanbuldaki her maçına geliyorum ama tribün açısından hoşnut kalmıyorum...ortada ne marş var ne taraftar niye böle

istanbuldaki her maçı katılımın en yüksek olduğu deplasman maçlarıdır. diğerlerini görsen ne yapacaksın
5
tamamda kalabalıkla bişey olmuyoki isterse tüm stad dolsun ama bağıran yok beste yok
58zarali

Alıntı

tamamda kalabalıkla bişey olmuyoki isterse tüm stad dolsun ama bağıran yok beste yok

bağırmasınlar artık onuda istemiyoruz birde bağırana karışıyorlar yüzsüzce

mesela maçlara kardeş takımlarımızın atkılarını götürüyoruz, sivaslı bile olduğu belli olmayan üzerinde kırmızı beyaz adına hiçbir belirti olmayan kişi ya da kişiler başlıyorlar o takımların atkılarının elinizde ne işi var buna bile karışıyorlar.

diyemiyorsun sana ne sen ne kadar destekliyorsun diye.
5
abi istanbul sivasspor taraftar derneği kaç kişi yaklaşık...
58zarali

Alıntı

abi istanbul sivasspor taraftar derneği kaç kişi yaklaşık...

benim tahminim 100 var belki az ya da fazlada olabilir
5
peki abi bu yüz kişi istanbuldaki her maçta beraber olup marşlar felan yazıp söylene özenirler felan trübün artar bence
58zarali

Alıntı

peki abi bu yüz kişi istanbuldaki her maçta beraber olup marşlar felan yazıp söylene özenirler felan trübün artar bence

bunun için gençler lazım herkes genç değl ya çalışan insanlar
5
abi bu istder'e üye olunuyo mu yani böle özel üye durumu felan varmı??
B
Ya abi bence de 100 kişi az bi topluluk değil...Biz maçlara gidip marşlarımızı söylersek gençlerde buna özenip bize katılcaklar...
58zarali

Alıntı

abi bu istder'e üye olunuyo mu yani böle özel üye durumu felan varmı??

evet üye olunuyor fakat şuanda dernek yeri yok o yüzden geçici olarak bir durgunluk var ayrıntılı bilgiyi recep_yuksel veya puar'dan alabilirsin
5
abi böle bi msn adresi felan varmı recap abiye felan ulaşmak için
58zarali
istder[at]hotmail.com.tr
omercoskun
ne diyelim yusuf ! her işte vardır bir hayır .
58zarali

Alıntı

omercoskun tarafından yazılan metin:
ne diyelim yusuf ! her işte vardır bir hayır .

kesinlikle o adi firmadan kurtulmak büyük bir lutuf
5
de açılmıyo ben bunu ekledim önceden
58zarali

Alıntı

de açılmıyo ben bunu ekledim önceden

kullanıyor ama kapalıdır şimdi
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici