O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

"Önemli olan ligde tutunmaktı"

Son Güncellenen 10 yıl önce
Yigido
Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, "Önemli olan bu sene ligde tutunmayı başarmaktı, onu da başardık" dedi.

www.istder.com/images/news/onemli_olan_ligde_tutunmakti.jpg

Bakkal, 3-3 sonuçlanan maçın ardından yaptığı açıklamada, öncelikle ligde kaldıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

Zorlu bir dönem geçirdiklerini belirten Bakkal, ''Bu maça bu şekilde çıkmak zannediyorum 6 hafta önce imkansız görünüyordu ama bunu hep beraber gerçekleştirdik ve Sivasspor tekrar hak ederek Süper Lig'de kaldı, bu maça çıktı'' diye konuştu.

Maça iyi başladıklarını ve çok erken gol bulduklarını ifade eden Bakkal, yan toptan 2 gol yediklerini ve devre arasına 3-1 geride girdiklerini, ikinci devrede maçı çevirmesini bildiklerini belirtti.

Bu sene kazandıkları en büyük özelliğin, geriye düştükleri maçları çevirmek olduğunu kaydeden Bakkal, ''Süper Lig'de 3-1'den sonra 3-3'e getirmek bayağı bir mücadele ister. Oyuncularımı kutluyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Burada inanılmaz derecede huzurlu ve mutlu çalıştık. İnşallah çalışmaya da devam ederiz ama önemli olan bu sene ligde tutunmayı başarmaktı, onu da başardık. Bütün herkese, tüm taraftarlara, futbolculara teşekkür ediyorum. Herkes için hayırlı uğurlu olsun'' diye konuştu.

Sivasspor'da kalıp kalmayacağının ve yönetimden bu konuda teklif gelip gelmediğinin sorulması üzerine Bakkal, ''Konuşacağız, ben maçlar bitmeden konuşmayacağım demiştim, şimdi maçları bitirdik, inşallah bu hafta içinde netleşir, sizin de haberiniz olur'' dedi.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
RECEP_YUKSEL
Teşekkürler Mesut BAKKAL Seneye burda kal kupaları burda kal BAKKAL SİVASDA KAL

,
,

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali
hocam futbolcularamıza kaybolan ruhunu mücadelesini hatırlattığın için buralardayız. birisi bizim büyük kulüp ve iyi oyuncularımızın olduğunu hatırlatması gerekiyordu. sende aynaya bakmalarını söyledin ve oldu.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
Yigido
Mesut Hocam sizi Tebrik ediyorum.

Sivassporumuz sizin yönetiminiz´de hic yenilmedi , hep Berabere kaldik.

Siz Sivassporumuz´un Süper Lig´de kalmasi icin elindne gelenini yaptiniz ve gecen Hafta Lig´de kalmayi gatantilemistik ve bu Hafta´da Galibiyet almak istiyorduk ama 3-3´de bana göre Galibiyet.

1-3 - 3-2 yapmak kolay degil bunu her Takim ve Takimin Hocasi basaramaz ama siz bunu basardiniz.

Sizi Tebrik ediyorum.

Mesut Hocam siz bu Takima kisa bir sürede cok sey ögrettiniz.

Hocam Insallah gelecek senede Sivassporun Teknik Direktörü olursun.

Cünkü bu Takimin Taraftarlari sizinle gurur duyor sizde bizlerle gurur duyorsunuz.

Hocam biz Taraftarlar olarak Sivassporumuz´un sampiyon olmasini istiyoruz , sizin bu Takimi sampiyon yapacaginiza hic bir süpem yok.

Bunu Sivassporumuz sizin sayeniz´de basaracaktir.

Sivassporumuz´a Güvencim ve Inancim sonzurdur.

Iyiki varsin Sivasspor!

Iyiki varsin Mesut Bakkal!
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
eroldeger
emre kaan iyikivarsın siteyi iyi canlandırdın sağol ilk yarıdaki ankaragücü maçının gollerini bulup yükleyebilirmisin o maçın benim için bir mazisi varda onuniçin haydi koaygelsinallaha amanetolun
puar
http://www.youtube.com/watch?v=pzLmcM...zLmcM_fctc
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Yigido

Alıntı

eroldeger tarafından yazılan metin:
emre kaan iyikivarsın siteyi iyi canlandırdın sağol ilk yarıdaki ankaragücü maçının gollerini bulup yükleyebilirmisin o maçın benim için bir mazisi varda onuniçin haydi koaygelsinallaha amanetolun

Senin Hatrini kirmak istemem.

Seve seve yüklerim.

Ama Videoyu yüklemeden önce Youtube´dan indirmem lazim ondan sonra yüklerim.

Biraz sürebilir.
ihsanbaba
Mesut hocanın kalması iyi olur sivasspor artık hedef büyütmeli ona göre transfer yapmalı bizimde şampiyonluk hakkımız bu yolu biz açtık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak
altuntas58
hedefimizi yükseltip Seneye liğde fırtınalar estireceğiz

cdn-users1.imagechef.com/ic/stored/2/100505/d9a024b297acd4d7.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici