O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivasspor durmuyor

Son Güncellenen 9 yıl önce
Yigido
Sivasspor'da önümüzdeki sezon için çalışmalar hızlı bir şekilde başladı.

foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm995852.jpg

Yeni sezonda ilk olarak mukavelesi biten teknik direktör Mesut Bakkal ile görüşülüp bir sezon daha takımda kalması sağlanacak. İç transferde de mukaveleleri biten futbolcularla bir görüşme yapacak olan yönetim ayrıca Manisaspor´dan Mehmet Nas, Denizlispor´dan Berberoviç ve Bulgar forvet Angelov ile anlaşma zemini arayacak.

Fanatik
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
Yigido
Mehmet Nas iyi bir Futbolcu Sivassporumuz bu Futbolcuyu Transfer ederse cok iyi bir Transfer olacagina inaniyorum.

Emil Angelov´da iyi bir Futbolcu ama ben Souleymane Youla´yu Angelov´dan daha iyi buluyorum.

Angelov´un gelecegine Youla gelsin bence daha iyi bir Transfer olur.

Dzemal Berberovic´de bana göre bos bir Transfer olur.
Cünkü bu Futbolcunun daha Denizlispor´da Golü bile yok.

Ama yinede Hayirlisi olsun.

img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
58zarali
Souleymane Youla bu ligin cambazı olmuş adam
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
Yigido

Alıntı

58zarali tarafından yazılan metin:

Cambazi olmus ne demek?
58zarali

Alıntı

Emre-Kaan58 tarafından yazılan metin:

Alıntı

Cambazi olmus ne demek?

bizim ligde uzun zamandır oynuyor iyi biliyor ligi
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
Yigido

Alıntı

Alıntı

Emre-Kaan58 tarafından yazılan metin:

Alıntı

Cambazi olmus ne demek?

bizim ligde uzun zamandır oynuyor iyi biliyor ligi

Anladim.
omercoskun
kayda değer sadece mehmet nas var diğerleri boş transfer inşallah iyice düşünürler geçtiğimiz sezon bayaa ağzımız yandı bu transfer işlerinden
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici