O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivas Yerel Medya!!!!!!

Son Güncellenen 8 yıl önce
reis_0058
Merhaba arkadaşlar 3gün önceden recep yükselin yazmış olduğu konuda yerel medya,da istanbul sivasspor taraftar derneğinin ismini anmadığı ve iletişimsizlik yüzünden taraftarların yeterli destek olmadığından yazı yazmıştır.aldığmız habere göre istanbul taraftar dereği anasayfa,da bulunan sponsor ZARA HABER AJANS,ın istanbulda sivas radyo televizyonu (SRT) temsilcisidir.zara haber temsilciğiliğinin yardımını bekliyoruz.kendisi de benim gibi ankara,da bulunarak sivasımızın yetiştirmiş olduğu bürokratlarından HALİM YILMAZ ile konuşarak sivasın yerel televizyonlarında istanbul sivasspor taraftar derneği bildirimini yaptırmalarını ilettim,yardımcı olacağını kendilerinin görüşlerini aldım ve İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği,ne başarıların devamını diler
58zarali
süleyman bey site konusunda bize çok yardımcı oldu. siteyi açtığımızda sunucu hesabı açtırdık zara haberden sonra, borcumuz nedir diye sorduğumuzda "sivasspor sitesi değil mi bu? ne parası ya bizim de katkımız olsun" demişti. bizde buna istinaden kendisi söylememiş olmasına rağmen zara haberin tanıtımını koyduk sitemize.

srt istanbul temsilciliğini almışlar çok iyi olmuş. bu konuda kendileri ile görüşülmedi sanırım ama görüşülsede mutlaka olumlu olacaktır.

sivas medya kuruluşlarının hazırcılığı çok. bunu yenip habere kendileri gitmeleri lazım.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici