O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

30 ekim Beşiktaş maçına

Son Güncellenen 8 yıl önce
TheLisyen
insAllah 1.500 kisi dolar :(
ademgoze

Alıntı

eroldeger tarafından yazılan metin:

Alıntı

ademgoze tarafından yazılan metin:

geleneksel beşiktaş zaferi görücam inşallah bir daha nasip olur pazar görüşmek üzere
ahbe ademim rıza hocayla birlikte o ünvanı kaybetik buneki daha ne ünvanlar kayıp etik

erol abi sadece yerler değişti bu sefer sivasta biz kazandık onlarda inönüde ama bugun çok iyi olursak beşiktaş yenilmiycek bir takım degil çok koşuyoz çok mücadele ediyoruz
eroldeger

Alıntı

ademgoze tarafından yazılan metin:

geleneksel beşiktaş zaferi görücam inşallah bir daha nasip olur pazar görüşmek üzere
ahbe ademim rıza hocayla birlikte o ünvanı kaybetik buneki daha ne ünvanlar kayıp etik
GUHERTASLI

Alıntı

RECEP_YUKSEL tarafından yazılan metin:

Alıntı

Tunahan tarafından yazılan metin:

Abi sen kaç gibi gidiceksin stata ?

Kardeş dernek açık olacak ama ben orda olmuyacam yani derneğe gelir ordan giidersiniz dernek tek bana ait değil orası İstanbul SİVASSPOR Taraftar Derneği....

dede hayırdır biraz huzursuz gibisin.gençlere ılımlı olalım dimi yani
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
ademgoze
eroldeger
inşallah orada olacağız ama rıza hocadan çok korkuyorum gene ermana görev verecek oda bizi yakacak inşallah yanılırım
Tunahan
peki teşekkürler.
RECEP_YUKSEL

Alıntı

Tunahan tarafından yazılan metin:

Kardeş dernek açık olacak ama ben orda olmuyacam yani derneğe gelir ordan giidersiniz dernek tek bana ait değil orası İstanbul SİVASSPOR Taraftar Derneği....

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Tunahan
RECEP_YUKSEL
Herkes birey gidecek toplanma yok

Tunahan
Nerde toplanıyoruz ?
H
pazar günü maça millet bilet 30 lira dolduralım fb gibi inönüyü bizde pazar günü havada güzel eğer bjk ceza almazsa pazar maçtayız bahane etmeyin beyler bjk maçı dönüm maçımız olacak inş.mersini yendik sıra bjkta
GUHERTASLI
bilt fıyatları rakıp taraftara 30 tl kesınleşti
puar
Gelir yanlız onlara ayrılan bir yere girebilir.
eroldeger

Alıntı

ASIM58 tarafından yazılan metin:

way be beşiktaşı olmama rağmen gönlüm herzam sivasta ve sivas tribününde yerimi alıcam
valla gardaş bizde bjk lıyız ama su göründü temün bozuldu
E
Hep beraber orda olacaz inşallah.
TheLisyen
Bilet fiyatları en az 30 en fazla 40 tl olcak ogrenciyim 1 haftadir biriktiyorum umarim pazara kadar tamam olcak para :D durumu olupta üsenip maca gelmeyenlerin...onlar anladi.
GUHERTASLI

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:

Hafta içi mersin maçını alırsak 1500 kişiyle orda oluruz.

Çok zor ağa çok zor toplamda 500 ü geçmez
puar
Hafta içi mersin maçını alırsak 1500 kişiyle orda oluruz.
puar
Şimdiden gençlerimiz para biriktirmeli:)
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici