O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Bakkal'a sürpriz karşılama!

Son Güncellenen 10 yıl önce
Yigido
Eskişehir deplasmanında aldığı bir puanla ligde kalmayı garantileyen Sivasspor'da kulüp çalışanları bugün izinden dönen teknik direktör Mesut Bakkal'ı bir sürpriz şekilde karşıladı. Bakkal'ın başından aşağı kırmızı-beyaz gül döküldü.

img4.imageshack.us/img4/6817/30943724.jpg

Kritik bir aşamada Sivasspor'un başına geçen ve zor maçlarda üst üste aldığı 6 beraberlik ile takımın Süper Lig'de kalmasını sağlayan teknik direktör Mesut Bakkal kulüp çalışanlarınca coşku ile karşılandı. Eskişehirspor maçı sonrası verilen 4 günlük izin nedeni ile il dışında bulunun ve bugün karayolu ile kente gelen Mesut Bakkal'ı tesislerin girişinde Kulüp Genel Müdürü Cafer Kaplan ile idari birimler ve diğer birimlerde çalışan personel coşku ile karşılandı. Personel çocuklarının çiçek verdiği Mesut Bakkal'ın başından aşağı ise kırmızı-beyaz güller serpildi. Kulüp çalışanlarının sürpriz karşılamasından mutluluk duyduğunu belirten Bakkal, hepsine ilgileri nedeni ile teşekkür etti. Kırmızı-Beyazlılar ligin son maçında Ankaragücü ile oynayacakları maç için bugün tek çalışma yaptıktan sonra yarın kampa girecek.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
RECEP_YUKSEL
Güller içinden şampiyonluk için koşarak koşarak gel BAKKAL

,
,
,
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici