O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Karadenizde Belediye fırtınası! 10-0

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Sivas 4 Eylül Belediyespor fırtınası dün Rizede Gümüşhane temsilcisi Torul karşısındada devam etti ve sahadan 10-0 gibi farklı bir skorla ayrıldı.

Rizede yapılan 3.lige terfi 1. kademe maçına çıkan Sivas 4 Eylül Belediyespor,rakibi Torul Belediye karşısında adeta tek kale onadı. Maçın hemen başında Veyselin attığı golle 1-0 öne geçen temsilcimiz,daha sonra Ahmet (2) Cüneyt ve Sinanın golleriyle ilk yarıyı 5-0 önde tamamladı. İkinci yarıdada üstün olan 4 Eylül Belediye,Sinanın 3,Yasin ve Ferhatın golleriyle sahadan 10-0 galip ayrıldı.

Temsilcimizin dün aldığı çarpıcı sonuç ve oynadığı futbol yalnızca Rizede değil,Karadenizdede büyük yankı yaptı. Kulüp Başkanı Ahmet Polat,bu maçın henüz başlangıç olduğunu,önemli olanın hedefe ulaşmak olduğunu belirterek,futbolcularını ve teknik heyeti tebrik etti.

4 Eylül Belediyespor,ikinci maçını yarın saat 15.30da Artvin Arhavisporu 2-1 mağlup eden Erzurum Büyükşehir Belediye ile oynayacak.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Yakışır yiğidolara. Buraya gelene kadar gol rekorlarını kırıpta gelmişti.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici