O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

12.Adami bekliyoruz

Son Güncellenen 9 yıl önce
Yigido
Sivassporlu futbolcular hafta sonunda 4 Eylül Stadyumu,nda Turkcell Süper Ligi 34. hafta son karşılaşmasında konuk edecekleri Ankaragücü karşılaşması öncesinde 12. adam olarak nitelendirdikleri taraftarlara çağrıda bulunarak stadyuma gelmelerini istediler

futbolcular hafta sonunda 4 Eylül Stadyumu,nda Turkcell Süper Ligi 34. hafta son karşılaşmasında Cumartesi akşam saat 19.00,da karşı karşıya gelecekleri Ankaragücü maçıyla ilgili olarak hazırlık çalışmalarına başlayacak olan Sivasspon,un hedefi taraftarlarında desteği ile müsabakadan galibiyetle ayrılıp sezonu kapatmak.

Teknik Direktör Mesut Bakkal yönetiminde bugün tesislerde bir araya gelecek olan futbolcular Cumartesi günü yapacakları son karşılaşmada sevinç yaşamak istiyor. Futbolcular adına görüşlerini dile getiren Kaptan Mehmet Yıldız, Ligin son müsabakasında taraftarlarımızla bir araya gelip tek bir ses tek bir yürek olmak istiyoruz. Bizleri her zaman destekleyen karda, yağmurda, çamurda bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımızı Ankaragücü karşısında da görmek istiyoruz. Bu sezon istenilen ölçüde başarılı olamadık. Ancak gelecek sezon hatalarımızı bertaraf edip taraftarlarımızı sevindirmek istiyoruz. Ankaragücü maçı bizim için taraftarlarımızla buluşma maçı olacaktır. Bizlere gönül veren herkesi 4 Eylül,e davet ediyoruz, dedi.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
altuntas58
Ben davete icabet etmeyi severim büyük bir aksilik cıkmazsa ben ihsan baba, ve yiğidosebo58 bu maca gideceğiz

SİVASSPOR NEREDE BİZ ORADAYIZ
eroldeger
bendegitmekisterdim ama çokzorinşallah yenisezonda
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici