O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Eski Günleri cok Özledik.

Son Güncellenen 9 yıl önce
Yigido
[allvideo=sevenload]m1FHj1q[/allvideo]

Sivassporlu Taraftarlar olarak Sivassporumuz´u Hep Destekledik Tam Destekledik.

Sivassporumuz iki sene önce 2007/2008 Sezonun´da Ligi 4.Sirada bitirmisti.

Gecen sene 2008/2009 Sezonun´da Ligi 2.Sirada bitirmistik ve Sampiyonlar Ligin´de mücadele ettik.

Peki Sivassporumuz´a 2009/2010 ne oldu.

Bülent Hocamiz istifa etti.

Muhsin Ertugral getirildi Takim daha´da Kötü oldu.

Sonra Sivasspor Yönetimi Muhsin Hocayla yollarini ayrildi , yani Muhsin Erttugral istifa etti ve Muhsin Hocanin yerine bu sefer Mesut Hocamiz geldi.

Sivassporlu Oyuncular Bülent Uygun yötiminde cok iyidi. Önce Hedefimiz ilk 10.´du onu basardik , sonra Hedefimiz ilk 5`di onu´da basardik , sonra Sampiyonluga oynadik ve o Sezonda´da basarili olduk ve Ligi ikinci sirada bitirmistik.

Ama Sivassporumuz Bülent Hocayla 2009/2010 sezonun´da niye kötü sonuclar alarak herkesi sasirtti , niye Bülent Hocamiz istifa etti.

Bence bunun nedi Sivassporlu Oyuncularin kendini unutmasi ve Sivasspor oynadiklarini unutmasidir.

Ama Bülent Hoca Mesut Bakkal´i arayip Doktor gibi arastirabilirdi ama Bülent Hocamiz iyi bir Hoca , genc bir Hoca ve Kaliteli bir Hocadir.

Aslinda Mesut Hocamiz ile Bülent Uygun´nun cok farki yok , fark sadece Mesut Hocamizin Psikolog'dan daha iyi anlamasidir. Neyse olan oldu. Bülent Hoca istifa etti.

Yerine Muhsin Ertugral getirirdi Takim daha´da kötü oldu ve daha´da basarisiz Takim oldu , Sivassporumuz bizi herkese utandirdi. Ve bu sefer´de Türkiye Ligini tanimiyan Muhsin Hoca istifa etti.

Burda sucu Muhsin Ertugral´da bulamiyorum , burda suc Sivassporun Yönetimindir.

Vellakin Mesut Hocamiz Sivassporun yeni Hocais oldu ve Futbolcularimiz´i aynaya baktirdi , Sivassporun Tarihini anlatti , ve Futbolcular´a kimin kim oldugunu söyledi.

Ve Sivassporumuz bu Kötü Durumdan kurtuldu , ve´de Sivassporumuz Mesut Bakkal yönetiminde hic yenemedi ama yenilmedi´de, ve Takimin Lig´de kalmasi icin elinden gelenini yapti ve Sivassporumuz 1.Hafta kala Süper Ligde kalmayi garantiledi.

Ayrica birsey´da söylemek istiyorum , cogu Kisi Bülent Uygun´u elestiriyor , neymis bütün iyi Futbolculari gönderdi , Bilica gitti , Bilica kendi istegile gitti , Herve Tum´u anladik orda bir Hata vardi.

Ama gecen sene Sivasspor´da Mehmet Yildiz yokmuydu , Musa Aydin yokmuydu , Sedat Bayrak yokmuydu , Abdurrahman Dereli yokmuydu , Hayrettin Yerlikaya yokmuydu , Akin ve Petkovic yokmyudu , Ibrahim Dagasan yokmuydu , Murat Sözgelmez yokmuydu hepsi gecen sene Sivasspor oynayan Oyuncukar degilmiydi , gecen sene ikinci olan Sivasspor degilmiydi yani bunu Mesut Hocamiz böyle demisti , ama Bülent Uygun´da hepsini gönderdi diyorlardi , ama Mesut hoca´da bu Oyuncularin bu senede Sivasspor´da oldugunu icin ayni Futbolcualrin oldugu icin , gecen sene Sivassporun basarili oldugu icin geldi. Demekki Bülent Hocamiz bütün Futbolculari göndermedi.

Insallah Sivassporumuz 2010/2011 sezonun´da tekrar eski basarilari yakalar , Takimi 4 , 5 Iyi Futbolcu Transfer edersek Sivassporumuz´un sampiyon olacagina inancim ve güvencim sonsuzdur.

Iyi Günde´de Kötü Günde´de herzaman Sivassporluyuz ve Sivassporlu kalacagiz.Emre-Kaan Erdogdu
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
Yigido
Bu Video´yu izlerken cok Duygulandim ve Bülent Hocayi cok özledim ama Insallah ayni basarilari Mesut Hocamiz ile´de basaririz.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
omercoskun
inşallah güzel günler yakında
RECEP_YUKSEL
Güzel günler yakında tekrar o günleri göreceğiz inşallah

,

,

,
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
puar

Alıntı

omercoskun tarafından yazılan metin:
inşallah güzel günler yakındane kadar yakın.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici