O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Farklı Farklı Yigido

Son Güncellenen 9 yıl önce
Yigido
Önceki 2 sezonda ligde şampiyonluğu kovalayan Sivasspor, bu sezon ise eski başarılı performansından uzak bir grafik çizdi.
Geçen sezon ve önceki sezon ligde şampiyonluk ipini son haftalarda kaybettiği puanlarla göğüsleyemeyen, şampiyonluğu kıl payı kaçıran Sivasspor, bu sezon ise ligde kalma mücadelesi verdi.
Teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde ligde önceki sezonu 4.ncü, geçen sezonu ise 2.nci olarak tamamlayarak Avrupa kupalarında mücadele eden kırmızı-beyazlılar, Bülent Uygun, Muhsin Ertuğral ve son olarak Mesut Bakkal yönetiminde mücadele ettiği bu sezon ise ligde kalmayı son hafta öncesinde garantiledi.
Şampiyonluğu kovalayan, Avrupa kupalarında mücadele eden bir takım konumundan kümede kalma mücadelesi veren bir ekip konumuna inen Sivasspor, bu performansı ile taraftarlarını ve futbolseverleri şaşırttı.
Sivasspor, bu sezon ki başarısız performansına karşın, özellikle son haftalarda Mesut Bakkal yönetiminde özverili mücadelesiyle taraftarına gelecek sezon için umut verdi.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
RECEP_YUKSEL
Geçen sezon Şmpiyonluk bu sene kümede kalma dünyada ilk belkide neyse kaldıkya gerisi boş
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali
bıldır nerelerdeydik bıyıl nerelerdeyiz
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.


i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
eroldeger
bustres beniöldürecek di azkalsın bu takımın bize bir şampiyonluk bobcu var inşallahönümüzdeki sezon bunu tahsil ederiz
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici