O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

4 Eylül´de buluşalım

Son Güncellenen 9 yıl önce
Yigido
img267.imageshack.us/img267/5181/4eylldebulusalim.jpg

Geçen hafta sonu Eskişehir deplasmanından 1 puan alarak Diyarbakırspor´un Kasımpaşa´ya yenilmesiyle ligde kalmayı garantileyen Sivasspor'umuz, son kez evinde taraftarıyla birlikte bayram sevinci yaşamak istiyor.

Sivasspor İkinci Başkanı Erdal Sarılar Yiğidoları son müsabakasında taraftarların yalnız bırakmaması gerektiğini belirterek, son müsabakaya özel bilet fiyatlarının indirildiğini bildirdi.

HERKES STADYUMDA OLMALI
Sivasspor İkinci Başkanı Erdal Sarılar, Sivasspor´un bu sezon taraftar açısından beklenilen desteği göremediğini dile getirerek Ankaragücü karşısında Sivaslıyım diyen, Sivasspor´a gönül veren herkesin stadyumda yerini almasını beklediklerini söyledi.

Sarılar, "Eskişehirspor deplasmanında elde ettiğimiz bir puanla ligde kalmayı garantiledik. Cumartesi günü akşam 4 Eylül Stadyumu´nda konuk edeceğimiz Ankaragücü karşısında taraftarlarımızla birlikte olmak istiyoruz. Son müsabakamızda taraftar, yönetim, sporcu ve Sivasspor´a gönül veren herkes tek bir ses tek bir yürek olacak. Bu nedenle bu müsabaka için bilet fiyatlarını kale arkası 2, maraton 5 ve VIP 10 TL olarak belirledik. Biletlerimiz bugünden itibaren satışa sunulacaktır. Sivasspor için bu müsabakadır. Bu nedenle Cumartesi günü akşam 4 Eylül Stadyumu´nda bayram sevinci yaşamak istiyoruz''dedi.

Erdal Sarılar, Ankaragücü müsabakasıyla ligin tamamlanacağını ve yeni sezon hazırlıklarına hemen başlayacaklarını da dile getirerek ;Sivasspor için yeni bir sezon yeni bir heyecan başlayacak. İyisiyle kötüsüyle bir ligi geride bırakacağız. Bu sezon istediğimiz başarıyı elde edemedik ancak yeni sezonda başarılara imza atacak bir takım için yönetim kurulumuz çalışmalarına başlayacaktır.

Hiç kimsenin endişesi olmasın, Sivasspor Turkcell Süper Ligi´nde başarılı olmuştur, başarılı olmaya da devam edecektir.

Bizim için önemli olan son müsabakamızda taraftarlarımızla bütünleşmemizdir. Sivaslıyım diyen, Sivasspor´a gönül veren, Sivasspor heyecanını yaşayan kendi sahamızda olduğu gibi deplasmanda da bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımızı 4 Eylül Stadyumu´na bekliyoruz " dedi.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
RECEP_YUKSEL
Son maçda güzel bir şölen olur inşallah
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici