O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

İftar Organizasyonu

Son Güncellenen 8 yıl önce
GUHERTASLI
Ramazan ayına yaklaşık bir ay gibi bir süre kaldı.bu sene artık İSTDER olarak kabugumuzu kırarark 50-60 kişilik iftar organizasyonlarından öte 300-500 lerin buluştugu bir iftar organizasyona imza atmamız gerektigini düşünmekteyim.sizlerde böyle yüksek katılımlı bir organizasyonu nasıl gerçekleştirmelıy maddi imkansızlıkları nasıl gidermeliyiz.gibi konularda fıkırlerinizi açıklarsanız.hem birlikte düşüncelerinizi değerlendirerek yine dernegimize yakışır bir şekıde organizasyona imza atalım.
herkesin düşüncelerini bekliyorum.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Düşünce Çok güzel hedef varmak kolaymı acaba hadi hayırlısı bakalımgörelim.

Ben burdanşunu diyorum yönetimden herkez 5 kişi getirme zorunluluğu koyalım ne dersiniz..

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
omercoskun

Alıntı

RECEP_YUKSEL tarafından yazılan metin:

Düşünce Çok güzel hedef varmak kolaymı acaba hadi hayırlısı bakalımgörelim.

Ben burdanşunu diyorum yönetimden herkez 5 kişi getirme zorunluluğu koyalım ne dersiniz..

olumlu bir düşüncerecep abi üstünde yoğunlaşabiliriz , başka düşüncesi olan arkadaşlar varsa fikirlerinizi beyan edin
unsalyildiz
inşallah 500-600 kişi olmasın adam gibi 50-60 kişi olsun yeter....ne alakası var bilmiyorum ama söyleyeyim dedim :) :)
GUHERTASLI
bence en güzeli iftarın maliyetini üstlenecek kişiler yada firmalar bularak sponsor olmalarını sağlayarak daha geniş kapsamlı bir katılımın sağlanmasıdır.
puar
Bencede harika olur:) Allah izin verirse inş.
eroldeger
finans yemeği gibi yapalım cok iyiolur
GUHERTASLI
arkadaşlar düşünce ve fıkırlerınızı daha detaylı paylaşırsanız daha sağlıklı olur.
ihsanbaba
Başka derneklerle ortaklaşa yapalım Sivas vakfıyla görüşebilirim***
GUHERTASLI
ÖNERİLER
1- yönetimdekılerin 5 er kişi getirme zorunlulugu olsun.-recep yuksel
2-hayrına iftar yemegi verecek hayırseverler bulunarak iftar yemeginin üçretsiz olmasını sağlamak-serkan turgut
3-başka derneklerle ortaklaşa düzenlemek-ihsan baba
ewet arkadaşlar sizlerde öneri ve düşüncelerini belirtiniz.herkez belirtsinki yapacagımız organizasyon bu sefer daha geniş kapsamlı ve daha güzel olsun.
RECEP_YUKSEL
Herkez elini taşın altına koymadan bu işler olmaz herkez 5 kişi getirise 5x15=75 kişi yapar gerisini düşünmüyorum bile

eroldeger
bilet fiyatını düşük tutalım yemekten sonra bağış isteyelimgelenlerden veya bilet fiyatını yüksek tutalım satalım ben şahsen 15,20 tane satarım
omercoskun
şu toplantıda ele aldığımız gibi piknikli bir iftar yaparsak sanki maliyetide indiririz gibi gelior bana ?
puar
Bencede. orman gibi bir yerde piknikli yapalım daha güzel olur.
RECEP_YUKSEL
Yer araştıran oldumu hiç yoksa jonuştuğumuz gibimi kaldı!!!!!

GUHERTASLI

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:

Bencede. orman gibi bir yerde piknikli yapalım daha güzel olur.

büyük düşünmek lazım eğerkine ses getirecek bir organizasyon yapacaksak restorant veya büyük bir yerde geniş kapsamlı bir organizasyon yapmalıyız..
GUHERTASLI

Alıntı

RECEP_YUKSEL tarafından yazılan metin:

Yer araştıran oldumu hiç yoksa jonuştuğumuz gibimi kaldı!!!!!

sen uğraşmazsan kim uğraşır
eroldeger
eniyi yisi bilet satmak 20 veya 30 ,40 54 tl arası bilet satmak
TheLisyen
En iyi piknik yapmak degilmi abi?Facebooktan sivasspor ve sivas sayfasinin adminleri işe görüsürsek katilim fazlada olur..Cıkıstada yardim toplanabiilir..
GUHERTASLI

Alıntı

TheLisyen tarafından yazılan metin:

En iyi piknik yapmak degilmi abi?Facebooktan sivasspor ve sivas sayfasinin adminleri işe görüsürsek katilim fazlada olur..Cıkıstada yardim toplanabiilir..

istderin tertipledıgı en güzel organizasyonlardan bir taneside iftar organizasyonudur.bu organizasyona bir çoğu çok önem vermektedirki. piknikte yapılcak organizeye pek katılım sağlanmaz.ayrıca her sene yapılan iftar bir öncekinden daha kalabalık ve daha tertipli düzenlendigini düşünürsek bence geçen seneki haliç restorant tipi bir yerde ve daha geniş kapsamlı bir katılımla gerçekleştirmeliyiz.
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici