O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivasspor Kulubü'nden Transfer Haberine Yalanlama

Son Güncellenen 10 yıl önce
Yigido
img404.imageshack.us/img404/7923/delikanli58sslogo.jpg

Sivasspor Kulubü'nden Transfer Haberine Yalanlama
Basında Çıkan Kaleci Transferi Haberi Gerçeği Yansıtmamaktadır

Basında çıkan Denizlispor Kalecisi Özden Öngün'ün transfer haberi gerçeği yansıtmamakla birlikte, ne Denizlispor Kulubü ile nede kalecinin kendisi veya menejeriyle hiç bir temasta bulunulmamıştır. Klubümüzün gündeminde böyle bir transfer çalışması bulunmamaktadır.

Kamuoyunu Saygıyla Duyurulur.

Sivasspor Külübü

www.sivasspor.org.tr
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
RECEP_YUKSEL
Ben resmi imza atılmadıkca hiç bir transfere inanma
...
..
.
.

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali
tarihi bir gaf yapılmıştır sivasspor resmi siteleri tarafından. bir sitende transfer edildi diyorsun diğerinde yok öyle birşey yazıyorsun. iki sitenin arasındaki uyumsuzluğu gösteriyor.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
Yigido

Alıntı

58zarali tarafından yazılan metin:
tarihi bir gaf yapılmıştır sivasspor resmi siteleri tarafından. bir sitende transfer edildi diyorsun diğerinde yok öyle birşey yazıyorsun. iki sitenin arasındaki uyumsuzluğu gösteriyor.

www.sivasspor.org.tr ve www.sivasspor.com.tr Resmi Sitelerimiz´i Erhan Erdogan Bey kurmustur.

Kendisi www.sivasspor.org.tr´de bütün islere o bakiyor.

Ama www.sivasspor.com.tr´de Haberci yaziyor.

Google´de sivasspor.com.tr yazarsan söyle yaziyor: Sivasspor'un resmi taraftar sitesinde kulüpten haberler ve taraftar forumu yer alıyor.

Gördük Klübten Haberi Özden Sivasspor el sikisti. Ben böyle Haberci görmedim.

Erhan Erdogan Bey Ayrica www.sivasspor.com.tr´yi Haftaya yenileyecek. Moderatörler dedi bana.

Insallah Haberci´de degisir.

Bu arada kusura bakmayin bende o Haberci´nin yazdigini www.istder.com yazmistim ama benim sucum yok Klübten Haberler yaziyor hem Resmi Site hemde yalan Haberler cikiyor.

Ayrica Sivasspor Resmi Sitelerimiz cogu Haberleri Sivas Yeniülke Gazetesinden aliyor.

Yeniülke Gazetesi hep dogru Haber yaziyordu. Ama ilk defa yalan Haber cikti.

img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici