O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Taraftarlar yalnız bırakmadı

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Sivasspor taraftarları Eskişehirspor karşılaşmasında takımlarını yalnız bırakmadı.
Kendi imkanları ile takımlarına destek vermek için Eskişehir'e giden bir grup kırmızı beyazlı taraftar, 90 dakika boyunca yaptığı tezahüratlarla takımlarına destek verdiler.
İlk yarıda Mehmet Yıldız'ın bulduğu golle adeta sevinç yumağı haline gelen taraftarlar Eskişehirspor'un golü ile de üzüldüler.
Kırmızı beyazlılar takımlarını deplasmanda destekleyerek vefalarını bir kez daha gösterdiler.
Karşılaşma sonrasında Teknik Direktör Mesut Bakkal ve futbolcuları tribünlere çağıran kırmızı beyazlı taraftarlar daha sonra birlikte tezahüratlar yaparak eğlendiler.

Sivasin Sesi Gazetesi
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
GUHERTASLI
burdan sivasın sesi gaztesine şunu belirtmek isterimki haberinizde 1 grup diye belirtmişsiniz bende size derimki bir grup degil bu İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEGİ.biz iyi günde kötü günde hep takımımızın yanında olmaya çalıştık.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Sivaslıyız üstümüze düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Şuda gerçek bizler orda tüm sivaslılar adına ordaydık.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
omercoskun
daha çok bahsedeceksiniz siz bu guruptan .
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici