O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

%100'lük Gol Pozisyonuna Ofsayt Çalındı!

Son Güncellenen 9 yıl önce
58zarali
Sivasspor - Fenerbahçe maçında şampiyonluğun kaderini belirleyecek bir hakem hatası gerçekleşti.

Maçın 27. dakikasında durum 1-1 iken araya atılan topta Erman Kılıç kaleciyle karşı karşıya kaldı. Fakat karşılaşmanın yardımcı hakemleri Serkan Ok ve Aleks Taşçıoğlu ile orta hakem Fırat Aydınus pozisyonu kaçırdı.

a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/250334_10150261687106285_20556766284_9166163_1426965_n.jpg
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
eroldeger
bize bumaçı vermezlerdi ve öyle oldu biraz bastır sak kesin kırmızı kartlar olurdu penaltılar olurdu herkes şartlanmış fb maçı kazanacak diye hakemin son düdük şalışını hiç unutamıyacağım 3 cü golden sonra çok panikledi zavalı 4 cüyü atacağız diye
altuntas58
Gol pozisyonumuzda haksız düdük calınmasına rağmen hiç kimseye şaibe var dedirtecek oyun oynamadık temiz mac oldu
58zarali
uzatmaları 4-5 dakka yapsaydı belki birtane daha atardık. ama yemedi resmen hakem hadi yeter bitsin yoksa aziz beni yakacak der gibiydi
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
eroldeger

Alıntı

58zarali tarafından yazılan metin:

uzatmaları 4-5 dakka yapsaydı belki birtane daha atardık. ama yemedi resmen hakem hadi yeter bitsin yoksa aziz beni yakacak der gibiydi
aynen öyle oldu mac 5,10,dakika dah uzasaydı kesin 50,100, fenerli kalpten giderdi çünkü buna şahidim o 1 dakika nınbitmesini geçirdiler gözlerimle gördüm yerlerde yattılar
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici