O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Eskişehir Sivasspor Maç Resimleri

Son Güncellenen 4 yıl önce
MUSTAFA GUNAY
RECEP BAŞKAN BAZI ŞEYLER ZAMAN GEÇİNCE DAHA İYİ ANLAŞILIYOR ÖZENLE BÜYÜTTÜÐÜN GENÇLERİN ŞUANDA NE HALDE OLDUKLARI İNSANI ÜZÜYOR GALİBA
RECEP_YUKSEL

Alıntı

MUSTAFA GUNAY tarafından yazılan metin:

RECEP BAŞKAN BAZI ŞEYLER ZAMAN GEÇİNCE DAHA İYİ ANLAŞILIYOR ÖZENLE BÜYÜTTÜÐÜN GENÇLERİN ŞUANDA NE HALDE OLDUKLARI İNSANI ÜZÜYOR GALİBA

Abi benim kaybettiğim hiç bir şey yok sadece çok güvendim ve maddiyatı hiç düşünmedim SİVASSPOR'için yeri geldi yedi dediler! yeri geldi çaldı dediler! yeri geldi dolandırıcı dediler!

Şimdi kafam çok rahat abi maça gideceksem gidiyorum gitmeyeceksem rahatıma bakıyorum artık cengaverlik yapmıyorum özel hayatıma daha çok değer veriyorum.

Bir gerçek var çok iyi dostluklar'da kurdum şu an ki tek sorunum sen biliyorsun onuda düze getirirsem deymen keyfime abi..

scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/169586_571998819494022_2133678073_o.jpg

Bak abi 2012 Karabük yine biz vardık elimiz attık cebimize Sivasspor Aşk'ı yüreğimizde Deplasmanlarda yine yaşlı olarak bizler vardık!

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici