O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(330) : eval()'d code on line 166

Taraftar Adımız ne olmalı?

Son Güncellenen

Anket: Taraftar adımız ne olmalı?

CEBECİLER [11/31]35 %
    AZAPLAR [3/31]10 %
    SİPAHİLER [12/31]39 %
    SANCAKTARLAR [5/31]16 %
altuntas58
Yiğidoların haricinde bir isim altında toplanılırsa ben şimdiden aranızdan ayrılmayı düşünüyorum böyle bir anketin acılması bile çok sacma zaten ismimiz var başka isim aramanın ne anlamı var bütün dünyanın bizleri tanıdığı YİÐİDOLAR lakabı sizleri tatmin etmiyordamı başka isimler araıyorsunuz sivassporun taraftar guruplarını görüyoruz herkes bir isim altında parcalanıyor bari biz bu garipliğe karışmayalım bu isim arama komikliğine hiç olmazsa biz İSTDER olarak karışmayalım lütfen bu anketi kapatıp bu işe son verelim
GUHERTASLI

Alıntı

altuntas58 tarafından yazılan metin:

Yiğidoların haricinde bir isim altında toplanılırsa ben şimdiden aranızdan ayrılmayı düşünüyorum böyle bir anketin acılması bile çok sacma zaten ismimiz var başka isim aramanın ne anlamı var bütün dünyanın bizleri tanıdığı YİÐİDOLAR lakabı sizleri tatmin etmiyordamı başka isimler araıyorsunuz sivassporun taraftar guruplarını görüyoruz herkes bir isim altında parcalanıyor bari biz bu garipliğe karışmayalım bu isim arama komikliğine hiç olmazsa biz İSTDER olarak karışmayalım lütfen bu anketi kapatıp bu işe son verelim

mehmet abi sen yapılmak istenileni tam anlamamışsın.burdaki amaç çok farklı yiğidolar lakabını yada istder adını değiştirmek gibi bir düşünce yok.sonuçta İSTDER dernegimizin adı bizler zaten bu dernegin büyümesi için elımizden geldigini yapmaya çalışıyoruz.sana kısaca şöyle anlatayım.siyasi partileri göz önüne al mhp nin ülkü ocagı saadetin anadolu gençlik gibi partiden ayrı gençlık grubunun buluştugu bir isim vardır buda ona benziyor hee hemen diyeceksınkı biz siyasi partımıyiz tamam siyasi parti degiliz ama burdakı düşünce gençleri toparlamak adına farklılaştırmak ve farklı bir isim altında bir araya toplamak.farklı derkende tabiki yeni bir grup ortaya çıkarmak yada ayrılmak gibi algılanmasın.bu düşüncenin bir çok örnegide her dernek ve toplulukta mevcuttur.ayrıca unutmaki siz büyükler biz gençlere ve bizden ufak olan genç kardeşlerimize örnek olacak insanlarsınız.hemen ufak bi şeyde gemiyi terk etmek yok.öyle ayrılırım felan bunlar bize yakışmaz .ortada bi yanlışlık varsa bu yanlışlıgı.uyarırsın eğerki makul bi şeyse yanlışlıktanda geri dönülür.unutmakı gemileri en son kaptanlar tekeder.bu dernegi sizler ortay çıkardıysanız terketmekde olmazz.
inşallah yanlış anlaşılmaması dılegıyle allaha emanet
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
altuntas58

Alıntı

GUHERTASLI tarafından yazılan metin:

Alıntı

altuntas58 tarafından yazılan metin:

mehmet abi sen yapılmak istenileni tam anlamamışsın.burdaki amaç çok farklı yiğidolar lakabını yada istder adını değiştirmek gibi bir düşünce yok.sonuçta İSTDER dernegimizin adı bizler zaten bu dernegin büyümesi için elımizden geldigini yapmaya çalışıyoruz.sana kısaca şöyle anlatayım.siyasi partileri göz önüne al mhp nin ülkü ocagı saadetin anadolu gençlik gibi partiden ayrı gençlık grubunun buluştugu bir isim vardır buda ona benziyor hee hemen diyeceksınkı biz siyasi partımıyiz tamam siyasi parti degiliz ama burdakı düşünce gençleri toparlamak adına farklılaştırmak ve farklı bir isim altında bir araya toplamak.farklı derkende tabiki yeni bir grup ortaya çıkarmak yada ayrılmak gibi algılanmasın.bu düşüncenin bir çok örnegide her dernek ve toplulukta mevcuttur.ayrıca unutmaki siz büyükler biz gençlere ve bizden ufak olan genç kardeşlerimize örnek olacak insanlarsınız.hemen ufak bi şeyde gemiyi terk etmek yok.öyle ayrılırım felan bunlar bize yakışmaz .ortada bi yanlışlık varsa bu yanlışlıgı.uyarırsın eğerki makul bi şeyse yanlışlıktanda geri dönülür.unutmakı gemileri en son kaptanlar tekeder.bu dernegi sizler ortay çıkardıysanız terketmekde olmazz.
inşallah yanlış anlaşılmaması dılegıyle allaha emanet

Değerli arkadaşlarım YİÐİDOLAR ismi sizleri tatmin etmiyormu neden değişik isimler altında toplanmayı düşünüyorsunuz.Bizler istanbullu yiğidolar olarak tanınsak daha iyi olmazmı? Biz İSTDER olarak yiğidolar ismiyle bu yola devam etmeliyiz parcalanıp dağılmanın örneklerini görüyoruz kimisi 67 dernek,kimisi yeniceri,kimisi yiğidolar ve daha adlarını hatırlamadığım bir çok sacma sapan gurup isimleriyle ortalarda dolaşıyorlar birlikten kuvvet doğar lafını yabana atmayalım.zaten ismimiz var böyle bir değişikliği kesinlikle kabul etmek mümkün değil bir ağbeyiniz olarak sizden ricam isim aramaktan vaz gecin şanlı şerefli ismimiz, namımız varken altarnatif isim aramanın mantığını anlamakta zorlanıyorum. Uzun lafın kısası YİÐİDO isminin haricinde hiç bir isimin altında toplanamam.Aranızdan onun için ayrılırım diyorum.Bu işe tepki gösteren sade ben değil bir çok arkadaşımın cıkacağına inanıyorum
58zarali
istanbullu yiğidolar
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak tartışma konusundaki anketi düzenle.
Bu yapamamak tartışma konusundaki ankete oy kullanın.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici

Giriş Yap

Henüz üye değilmisiniz? Kayıt olmak için buraya tıklayın .

Çevrimiçi Kullanıcılar

Çevrimiçi Ziyaretçiler 4

Çevrimiçi Üyeler 0

Toplam Üyeler: 1,205
En Yeni Üye: 58zaralixc

Kısa Mesaj Kutusu

Mesaj Göndermek Için Giriş Yapmalısınız.
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
Selamın Aleyküm Whsapcılar
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
#EvdeKalİstder #EvdeKalTürkiye
58zarali
58zarali
@unsalyildiz tamamdır
unsalyildiz
unsalyildiz
@58zarali en yakın zamanda inşallah..bir iftar organizesi yapaılım Smile herşeyi anlatıcam Cool
58zarali
58zarali
ooo BÖH ünsal hoş geldiniz. askerlik anılarını ne zaman dinleyeceğiz.
unsalyildiz
unsalyildiz
Ramazan ayı bereketli geçsin inşallah Smile
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
Selamın Aleyküm Yiğidolar Hayırlı Günlerimiz Olsun Hoş Geldin Onbir Ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği 2006 - 2019