O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(330) : eval()'d code on line 166

Karabükspor 2-1 Sivasspor

Son Güncellenen
58zarali
istder.com/images/news/Karabukspor-2-1-Sivasspor_sivasspor_istder.jpg
Karşılaşmaya iyi başlayan taraf ev sahibi ekip oldu. 34. dakikada uzun bir sakatlık döneminden sonra sahalara dönen Emenike, ilk 11 başladığı ilk maçında golü bularak galibiyette önemli pay sahibi oldu. Karşılaşmanın ilk yarısını Karabükspor 1-0 önde tamamladı.

İkinci yarıda Sivasspor beraberlik golü aramaya başladı. Ancak 60. dakikada Hikmet Birol Karabükspor'u 2-0 üstünlüğe taşıdı. Sivasspor iki farklı yenik düşmesine rağmen rakip kalede gol aramayı sürdürdü ve 64. dakikada Michael Eneramo'nun golüyle fark bire indi: 2-1. Karşılaşmanın kalan süresinde başka gol olmayınca Karabükspor 2-1 galip gelen taraf oldu.

KARDEMİR KARABÜKSPOR: 2 - SİVASSPOR: 1

Stat: Dr. Necmettin Şeyhoğlu
Hakemler: Koray Gençerler xx, Cemal Bingül xx, Erdem Bayık xx
Kardemir Karabükspor: Tomic xxx, Cernat xx (Dk. 69 Kerim x), Deumi xxx, Yasin x, Seric xx, İlhan xxx, Muhammet Özdin x, Hakan Söyler xx, Bülent Kocabey xx (Dk. 46 Birol x), Emenike xxx, Ragued x (Dk. 86 Hakan Özmert ?)
Sivasspor: Korcan xx, Sedat xx, Mehmet Nas x, Kadir xx, Mehmet Yıldız x (Dk. 61 Mendonça x), Erman x, Eneramo xx, Navratıl xx, Grosicki xx (Dk. 74 Rada x), Hayrettin x, Uğur x
Goller: Dk. 33 Emenike, Dk. 60 Birol (Kardemir Karabükspor), Dk. 63 Eneramo (Sivasspor)
Sarı Kartlar: Dk. 52 Muhammet Özdin, Dk. 82 Seric (Kardemir Karabükspor), Dk. 87 Sedat (Sivasspor)

Emenike 35'
[flv]http://ts1dl.castup.net/server12/636/170/17033844-115.mp4[/flv]

Birol Hikmet 60'
[flv]http://ts1dl.castup.net/server12/636/843/84302890-115.mp4[/flv]

64' Eneramo
[flv]http://ts1dl.castup.net/server12/636/777/77703073-115.mp4[/flv]
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
GUHERTASLI
maça iyi başladık hadi hayırlısı
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
58zarali
emenike ile karabük 34' dakikada 1-0 öne geçti
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

GUHERTASLI
maalesef gölü yedik.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
58zarali
yine yedik 2-0

58zarali
2-1 gol eneramo

Tunahan
Mağlubiyeti hak ettik daha farklı bitmediğine sevindim şahsen
yasin0858
ilk yarı süper oynuyan sivas vardı ıkıncı yarı berbattık ilk yarı cok gol kacırdık enaramoyla grosıckı cok kotuydu genelde kotuyduk bızıım oyuncular bırakmışlar ligde kaldık sevdasıyla 2 haftadır bellı ama hersey bitmedi daha unutmamalıyız.
58zarali
bende pek umutlu değildim maçtan. zaten karabük çok iyi organize oldu ve 5-1'in rovanşı olarak gördüler. bizimkiler tamponu kurtardık havasına girmişler. görünen o ki bize rahatlık iyi gelmiyor.

altuntas58
Rakibimiz karabükspor sivasspordan üstün bir futbol sergiledi galibiyeti hak etti henüz tehlike bölgesinden cıkmış sayılmayız kendi saha ve seyirci avantajını iyi kullanıp 4 eylüldeki bütün macları kazanmalıyız
murtes
bizi karabük deyil emenike yendi hemde tek basına bizim eskiden bi balilimiz vardı aynen öyle etkiliydi yedigimiz ilk golde ugur kavugun şaşkınlıgına bi bakın emenikeyi emenike yapan böyle korkak defaslardır markaj ettigin adamı bırakmış sanki kaleci gibi kaleye geçiyor ben sivassporun ne oynadıgını çözemedim defansımızın kanatlarını hiç bir maçta bu kadar etkisiz görmedim karabük emenikeyi satarsa direk bank asyada bunuda buraya yazıyorum bize gösterdikleri yakın ilgiden ayrıca karabüklü taraftarlara teşekkürederim
Ümraniye İstanbul
eroldeger
biz bu maübüyeti geçen hafta görmüştük aslında ve dün gerçekleşti bu rıza hoca hoca değil çünki erman gibi bir oyuncuya güvenip 90 dk oynatan hoca hoca değildir dün duran toplar haricinde ermanı sahada gören varmıydı kamil haftalardır dökülüyor bunun sebebini bu hoca niye araştırmaz yönetim de bihaber sanki ununu elemiş kalburunu asmış birhali var dün sivastan gelen 20.30 kişi maça giremedi geri gitti bunun sebebi yönetimin basiretsizliği neyimiş küfür etmişler adamolsaydınızda küfür ettir maeseyidiniz ilgilen mesen ne yapacak ilgilen insanlara ozaman dua bekle dam cağızlar ta sivastan gelsinler sen halen ipe unser neymiş seyirci yüzünden ceza yemişlerilgilen insanlarla onlarda cezayiyecek bir yanlış yapmasınlar bu yüneticilerin biran önce bırakmasılağzım
dün futbolcuların kaldığı otele gitik fut bolcoların yüzünden düşen bin parça idi ben şah sen yenileceğimizi ozamam anladım karabüklüler kendi seyircisine bileti 10 tl ye verdi bize 20 tl ye verdi buda çok ayıptı sivastan gelenler buyüzden geri gitiler çıkıpta bir yömetici bu duruma müdahale etmedi velasıl dün anladımki bizim sivasta yönetici poreblemi var büişistemiyorlarsa bırakıp gitisinler kos koca sivasta buişi yapacak birkişi bulunur
murtes
erol abi seninle aynı fikirdeyim başkan bucada küfür ettiniz sizin yüzünüzden 7 bin lira ceze yemiş başkan onu söylüyormuş bucadaki maçin galip gelmesinde istanbuldan sivastan kendi imkanlarıyla gelen taraftarın hiçmi katkısı yok ben şunu anladım bizim başımızdaki adamlar yönetime laf söylettirmiyor bolitika bu ne görsel basınımız nede yszılı herkes kendine bi yer tutmuş oradan olmak istemiyor
2 senedir direkten dönüyoruz bu gidişin sonu bank asya buca maçında eskişehirde karabükte her deplasmanda sıkıntı çekiyoruz ne bir yönetici nebir görsel basın nede yazılı basın ezilen çile ceken garibanlar ne olacaktı yönetim taraftarının yanındamı olacaktı sayın yöneticilerimiz dünkü karabük taraftarlarını ngörmüşlerdir inşallah 5 bin kişilik yeri dolduramamişlardı oysa senin arkanda öylebir taraftar toplulugu varki sen bunun farkında deyilsin olimpiyat sıtadındaki 4 büyük denen takımın taraftarıyla senin taraftarın yarısıyo yönetim bunun farkında deyil
Ümraniye İstanbul
eroldeger

Alıntı

murtes tarafından yazılan metin:

erol abi seninle aynı fikirdeyim başkan bucada küfür ettiniz sizin yüzünüzden 7 bin lira ceze yemiş başkan onu söylüyormuş bucadaki maçin galip gelmesinde istanbuldan sivastan kendi imkanlarıyla gelen taraftarın hiçmi katkısı yok ben şunu anladım bizim başımızdaki adamlar yönetime laf söylettirmiyor bolitika bu ne görsel basınımız nede yszılı herkes kendine bi yer tutmuş oradan olmak istemiyor
2 senedir direkten dönüyoruz bu gidişin sonu bank asya buca maçında eskişehirde karabükte her deplasmanda sıkıntı çekiyoruz ne bir yönetici nebir görsel basın nede yazılı basın ezilen çile ceken garibanlar ne olacaktı yönetim taraftarının yanındamı olacaktı sayın yöneticilerimiz dünkü karabük taraftarlarını ngörmüşlerdir inşallah 5 bin kişilik yeri dolduramamişlardı oysa senin arkanda öylebir taraftar toplulugu varki sen bunun farkında deyilsin olimpiyat sıtadındaki 4 büyük denen takımın taraftarıyla senin taraftarın yarısıyo yönetim bunun farkında deyil
maadem öyle 200 ,300,lira ver çocuklar maça girsinler onlada zaten küfür etmezler sev de ceza yemezsin ben onların yerinde olsam bu hafta giderim bildiğim bütün küfürleri ederim bir 30,40,bin lira ceza ödetdiririm
altuntas58
Karabüksporla sivassporun arasında Oynanan futbolun bir gercek yüzü varki karabükspor bizden daha çok kazanmak arzusundaydı.Biz ise korkak bir futbol sergiledik . 4 maclık serinin bozulduğunamı yanalım yoksa yenildiğimize yanayım? şaştım kaldım bazı arkadaşlar halen futbolcularımızın ve hocamızın ismiyle hareket ederek onların moral ve motifasyonlarını bozuyorlar lütfen takıntılarınızı sivassporumuza hizmet eden futbolcularımıza ve hocalarımıza yansıtmayınız
58zarali
ne olursa olsun orda o taraftar dışarıda kalmamalıydı. bir delikanlı yönetici çıkıpta onları içeri sokmalıydı ya da ücretlerini ödeyerek. o zaman da küfür olmazdı herhalde. çok üzüldüm ordaki taraftarın geri dönmesine

puar
Güzel bir deplasman oldu. Erol abiye hak veriyorum bu sefer ta buradan kalkıpta karabüğe otele kadar gittik. Saolsun futbolcularımızın yüzleri beş karış onuda geçtim taraftara karşı en ufak bir el sallama bile yapmadılar. Benim zoruma gitmedi ama onları görmek isteyen karabukte yaşayan Sivaslılarda vardı. Neyse işin bir boyutu bu
Bilet mevzusu yine oldu. Buradan arkadaslar biletler 5 tl sanıpta gittiler ben adım gibi 20 lira olduğunu biliyordum. Oraya gidince 20 tl olduğu öğrenilince bizleri bayaı bir sıkıntıya soktu. Nitekim sivastan gelen arkadaslar bu sebebten dolayıda içeri giremeden geri dönmek zorunda kaldı. Saolsun (başkanı tenzi ediyorum )Yönetimde bırakın desteği kılığını bile kıpırtayrak sahipsiz sivasın nerelerede olduğunu birkez daha gösteriler. Halbuki Karabük yetkililerle görüştüğümüze bir biletle 2 ye bir yapabileceğimizi ama sizin yonetimden birilerin ricası olması gerektiğini söyledi. Maalesef başta Faruk Bey bizleri zerre kadar umursamadı. Dahada kötüsü yönetcilerimizin biletleri 5 tl olduğunu bilmeside bizi işin ne kadar ilgisizlikte olduğununda göstergesidir.
Sahanın içine gelirse fazla bir şey anlamadan kötü futbolla yenildik maalesef. Maç bitimde Karabüklü arkadaslar saolsun güzel görüntüler oluşturdular. Karşılıklı eğlenmelerden sonra staddan ayrılalak İstanbulun Yolunu tuttuk. Gelenlerden Allah razı olsun. Yine gösterdik Sahipsiz Sivasın Sahiplerinin Bizler olduğunu.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
eroldeger

Alıntı

altuntas58 tarafından yazılan metin:

Karabüksporla sivassporun arasında Oynanan futbolun bir gercek yüzü varki karabükspor bizden daha çok kazanmak arzusundaydı.Biz ise korkak bir futbol sergiledik . 4 maclık serinin bozulduğunamı yanalım yoksa yenildiğimize yanayım? şaştım kaldım bazı arkadaşlar halen futbolcularımızın ve hocamızın ismiyle hareket ederek onların moral ve motifasyonlarını bozuyorlar lütfen takıntılarınızı sivassporumuza hizmet eden futbolcularımıza ve hocalarımıza yansıtmayınız
sevgili mehmetabi ben ta 500 km yol gidecem otelin önünde onları saatlerdir bekliyecem onlarda bana bir tebesümü esirgiyecekler olmaz öyle şey aslında onlara en büyük hakareti yapmak lağzımda bizim terbiyemiz müsait değil birtebesümün manasını bilmeyen insanlar kulübü ele geçirmişler tam bir cenaze evine çevirmişler ta sivastan gelen insanlara zulum etmişler sen bunlar görmüyor sun bizim yanlışları dile getirmemizi görüyor sun abi senin ta 500 km gidip orada suratsız insanları adam yerine koymuşsun bunca yolu tepmişsin o sana bir tebesümü göstermiyor biz onlara ne yaptık anlarına mı küfür etikkötü bir şeymi söyledik her zaman yanlarında olduk biz bunları haketmedik bütün olumsuzlukları bir tebesüm silip süpüre bilirdi ama bunlar tebesümün gücünü bilmiyorlar sizde bu suratsiz ları halen savunuyor sunuz sizin bütün bu emeklerinizin hiç mi değeri yok abi ben nankör kimolursa olsun tabiki eleştirecem hakım dimi ben melmeketimi seviyorum şartlar ne olursa olsun bir sivaslının yüzü güler
puar
Kesinlikle haklısın erol abi. Biz insanlarda Vefa duygusuz zerre kadar kalmamış. O insanlar 750 tlyi toparlayıp sivastan karabüğe gelmiş. Orada birde 600 lira bilete verecek kolaymı.? Hani 5 tl demişlerdi ne oldu. Karabük deplasmanından sonra bizim yönetimizin tavrını hiç beğenmedim. bizim gibi büyük camiamizın yönetim tarzına hiç yakışmadı malesef.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
mesuttunc
karabüğün maçı bizden daha cok istediğine inanmıyorum cokcada pozisyonu eneramoyla harcayıp sedat sagolsun defansta adeta sos verdik. burdan karabük taraftar grubu mavi atese sevgilerimi gönderiyorum en güzel deplasmanlardan birini yasadık ama yönetimede laf söylemeden edemiyicem bizler nerden baksanız macın 15. dakikasından sonra girdik maça ve bunun yanı sıra sivastan gelenler maca giremedi.bunu sorgulamassak olmaz.Yönetim daha bilet fiyatının ne kadar oldugunu bilmiyor...
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici

Giriş Yap

Henüz üye değilmisiniz? Kayıt olmak için buraya tıklayın .

Çevrimiçi Kullanıcılar

Çevrimiçi Ziyaretçiler 7

Çevrimiçi Üyeler 0

Toplam Üyeler: 1,205
En Yeni Üye: 58zaralixc

Kısa Mesaj Kutusu

Mesaj Göndermek Için Giriş Yapmalısınız.
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
Selamın Aleyküm Whsapcılar
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
#EvdeKalİstder #EvdeKalTürkiye
58zarali
58zarali
@unsalyildiz tamamdır
unsalyildiz
unsalyildiz
@58zarali en yakın zamanda inşallah..bir iftar organizesi yapaılım Smile herşeyi anlatıcam Cool
58zarali
58zarali
ooo BÖH ünsal hoş geldiniz. askerlik anılarını ne zaman dinleyeceğiz.
unsalyildiz
unsalyildiz
Ramazan ayı bereketli geçsin inşallah Smile
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
Selamın Aleyküm Yiğidolar Hayırlı Günlerimiz Olsun Hoş Geldin Onbir Ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği 2006 - 2019