O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Resmi web sitemiz hakkında düşünceleriniz.

Son Güncellenen 9 yıl önce
puar
Kulübümüzün Resmi sitesi olan www.sivasspor.org.tr Hakkında neler düşünyorsunuz arkadaslar. İyi ya da kötü.
Bu aralar Günde en az 4 5 kez baktığım haberleride fevkalade doyurucu. Sizlerinde fikirlerini alalım. Ona göre önerilierimiz olabilir.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali
son zamanlarda çok iyi resmi site hazırlayanların eline sağlık.

birde şu logolarımızın resmi sitede yayınlanması lazım çeşitli boyut ve biçimlerde. örneğin: png, jpeg ya da vektörel biçimlerde.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
SivasLee
Resmi Siteye şu sıralar Internet Explorer'dan girmek tam bir işkence, bu sorunun bir an evvel düzeltilmesi lazım,

Birde antrenmanlardan foto görmek istiyoruz, bunada bir çözüm bulunmalı,

Kopyala-yapıştır yapılan haberlerde de daha dikkatli olunmalı ama Resmi Site eskiye nazaran şimdi oldukça iyi gidiyor.

Bu arada Resmi Site, Sivas Olay Gazetesi'nin sorumluluğunda.
Sivasspor Taraftar Sitesi ve Forumu: www.sivasspor.tk
altuntas58
Kulübümüzün Resmi sitesi olan www.sivasspor.org.tr yetersiz sıradan bir site gönümünde daha eksikleri çok zaman içerisinde düzeleceğini düşünüyorum
58zarali

Alıntı

SivasLee tarafından yazılan metin:
Resmi Siteye şu sıralar Internet Explorer'dan girmek tam bir işkence, bu sorunun bir an evvel düzeltilmesi lazım,

Birde antrenmanlardan foto görmek istiyoruz, bunada bir çözüm bulunmalı,

Kopyala-yapıştır yapılan haberlerde de daha dikkatli olunmalı ama Resmi Site eskiye nazaran şimdi oldukça iyi gidiyor.

Bu arada Resmi Site, Sivas Olay Gazetesi'nin sorumluluğunda.

ben google chrome kullanıyorum sorun yok. ama herkes kullanmıyor bir sorun varsa tabi ki giderilmeli.

birde site ana sayfasındaki tanıtım videosu siteye girişi yavaşlatıyor. videonun önyüklenme özelliği kapatılmalı. 'loop', 'true', > 'loop', 'false',
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
puar
Takip etmemizin en büyük sebebi sivasspor ile ilgili haberler. Özel röpartajların biraz daha fazla olması.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici