O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Yazıcıoğlu adına futbol turnuvası düzenlendi

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür derneği Sivas Şubesince, merhum Muhsin Yazıcıoğlu anısına ''2. Muhsin Yazıcıoğlu Futbol Turnuvası'' düzenlendi.
Turnuvaya katılan 16 takım, Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği Sivas Şubesinde çekilen kurayla rakiplerini belirledi.
Dernek Başkanı Mustafa Şimsek, 9-29 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek turnuvaya, çeşitli sivil toplum örgütü ve kurumlardan 16 takımın katıldığını belirtti.
Eleme maçlarıyla başlayacak turnuvanın çeyrek ve yarı finallerinin 16-23 Mayısta yapılacağını, finalinin ise İstanbul'un Fethi'nin 557. yıl dönümünde yapacaklarını ifade eden Şimşek, ''Sporun sevgi, kardeşlik ve dayanışma vesilesi olduğu düşüncesinden merhum liderimizin vefatıyla birlikte memleketimizde oluşan birlik, beraberlik ve kardeşlik atmosferine Sivas Alperen Ocakları olarak bir katkıda bulunmak ve kardeşlik rüzgarının daimi sağlamak en büyük arzumuzdur'' dedi.
Şimşek, ortaöğretim kurumları arasında da futbol turnuvasının düzenleneceğini ifade ederek, turnuva maçlarının Favori ve Canyüz halı sahada yapılacağını kaydetti.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Yazıcıoğlunun adı heryerde biz neden organizasyon yapmıyoruz!

.
.

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali
geçen yaz sivasta bisiklet yarışıda düzenlenmişti
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici