O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

İBB - Sivasspor maç fotoğrafları

Son Güncellenen 8 yıl önce
RECEP_YUKSEL
a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/216453_10150157655975270_635815269_6496930_5774693_n.jpg

a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/217765_10150157656900270_635815269_6496942_7009482_n.jpg

a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/215455_10150157757330270_635815269_6497901_4972608_n.jpg

Necati ÖZER ve ailesi

Necati abinin çektiği resimler

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
aslansivasli
resimler için saol abi.
Artık herkes her yerde söyleye söyleye bıktı.Lütfen bayanlarda gelsin maça.kimse eşini maça getirmiyor.
inşallah diğer maçlarımızda daha kalabalık olabiliriz
RECEP_YUKSEL

Alıntı

aslansivasli tarafından yazılan metin:
resimler için saol abi.
Artık herkes her yerde söyleye söyleye bıktı.Lütfen bayanlarda gelsin maça.kimse eşini maça getirmiyor.

Teşekkürler kardeş allah razı olsun bunu anlatıyoruz ama kimse getirmiyor ben bile :D

58zarali

Alıntı

resimler için saol abi.

sivasspor taraftarı diğerleri gibi küfür de etmiyor ama nedense hala sivaslı bayan taraftarlar gelmiyor ya da getirilmiyor. bunun sebebi anlayıştan kaynaklanıyor. bunu kırmak da zor
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
aslansivasli
valla bence kırmak çokta zor değil. herşey bizde başlıyor bizde bitiyor. önce biz getirmeliyiz ki bayanları diğer kişilerden de bunu isteyebilelim.
58zarali

Alıntı

valla bence kırmak çokta zor değil. herşey bizde başlıyor bizde bitiyor. önce biz getirmeliyiz ki bayanları diğer kişilerden de bunu isteyebilelim.

bunu demekle üzerine büyük sorumluluk aldın. o zaman en azından istanbul maçlarına gitmek zorundasın :D
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

aslansivasli
büyük bir zevkle :) ben zaten gidiyordum hep 2.ligdeyken de şimdide devam ediyorum değişen yokk :) mesela sende annesi kardesi getirmekle başlayabilirsin
58zarali

Alıntı

büyük bir zevkle :) ben zaten gidiyordum hep 2.ligdeyken de şimdide devam ediyorum değişen yokk :) mesela sende annesi kardesi getirmekle başlayabilirsin

keşke müsait olsalarda getirsem. :)

puar
i53.tinypic.com/33z4il2.jpg
mesuttunc
resimler için tesekkürler hepsi birbirinden güzel gelenlerin ayagına saglık
aslansivasli

Alıntı

58zarali tarafından yazılan metin:

Alıntı

keşke müsait olsalarda getirsem. :)

olurlar olurlar sen bir ay önceden randevu al :)
aslansivasli

Alıntı

img709.imageshack.us/img709/7965/ibbsivassporistder26.jpg

:)
58zarali

Alıntı

Alıntı

img709.imageshack.us/img709/7965/ibbsivassporistder26.jpg

:)

fotoğrafı ben çektim :D

aslansivasli
o zaman Çınarlı adına teşekkür ediyorumm :)
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici