O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivaslıların takımı Sivasspordur

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
www.istder.com/images/news/sivaslilarin_takimi_sivasspordur.jpg

Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal gündem ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sivasspor ile ilgili tespitler yaptığını dile getiren Bakkal, Sivaslıların takımı Sivasspordur dedi.

Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal Tv58de yayınlanan Sporaktif programına katıldı. Programda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Bakkal, akıllara takılan bir çok soruya cevap verdi. Şehrin takıma sahip çıkmasından, futbolcularda kadar bir çok konuda açıklamalar yapan Bakkal, taraftarlara da mesajlar gönderdi.

SİVASLILARIN TAKIMI SİVASSPOR'DUR
Teknik Direktör Mesut Bakkal, Sivasspor'u şehrin en önemli markası olarak gördüğünü belirterek, Tribünlere gelen taraftarlarımızın takımlarına müthiş bir desteği var. Sivaslıların artık Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe gibi kulüplerin hayranı olmaması lazım. Bütün Sivaslıların tek takımı Sivasspor olmalı. Yeni yetişen gençlerimiz, çocuklarımız Sivasspor sevgisi ve Kırmızı-Beyaz renklerle büyümesi lazım. Hepimiz Sivasspor'lu olalım. Ben her yerde şehir milliyetçiliğini savunuyorum dedi.

YALAKALIÐI ASLA SEVMEM
Sivas'a geldiği ilk günden itibaren sıcak karşılandığını söyleyen Bakkal, "Sivas'a ve Sivasspor camiasına çok çabuk sürede ısındım. Onlarla kaynaştık. Takımın başında bir kere futbolu bilen, camiayı tanıyan saygın Mecnun Otyakmaz gibi bir kulüp başkanı var. Bir dediğimizi iki etmeyen bize iyi bir çalışma imkânı sunan yöneticilerimiz var. Yapım itibariyle asla yalakalık yapmayı sevmeyen biriyim. Neysem oyum. İçinden geldiği gibi konuşurum. Doğru, doğrudur. Yanlış yanlıştır. Çekinmeden söylerim. Çok farklı kulüplerde ve şehirlerde çalıştım. Ancak, Sivas gerçekten başka bir yer. Sivas aşkı bir başkaymış. Hani derler ya insanı bağrına basmak gibi sevmek. İşte Sivaslı beni bağrına bastı. Bende onları çok seviyorum" dedi.

YASİN VE PETKOVİÇ'E YÜKLENMEYELİM
Kasımpaşa karşılaşmasında Yasin ile Petkoviç'in anlaşmazlığı üzerine yenen golü değerlendiren Bakkal, "iki futbolcumuzda soyunma odasına geldiklerinde inanılmaz derecede üzgünlerdi. Hiç moralinizi bozmayın dedim. Çıkın ikinci yarıda futbolunuzu oynayın. Futbol hata oyunudur. Sen o fark etmez birileri hata yapacak gol olacak. yada gol atacağız diyerek teselli ettim.
Çıktılar ikinci yarı hatasız oynadılar. Biz golü bulduk ve sahanın tek hakimi olduk. Eleştiri yapılmalı, ancak çok fazlada bu beraberliği ya da puan kaybını iki futbolcuya bağlamamak lazım" dedi.

İLK GÜN SÖYLESEYDİM KİMSE İNANMAZDI
Sivasspor'a ilk geldiği günün ardından, aradan geçen sürede Sivasspor bu ligden düşmez şeklinde açıklamalarının olduğunu söyleyen Bakkal, Sivasspor ile anlaşma yaptığım gün Kasımpaşa, Manisa ve Diyarbakırspor'la aşağı yukarı aynı puan sahip durumda idik. 24 puanımız vardı. O zaman arkadaşlar hiç üzülmeyin ligin son iki haftasına en yakın rakibimizin 5 önünde gireceğiz deseydim açıkçası kimse inanmazdı. Şu an Diyarbakırspor'un 5 puan önündeyiz. Kalan ise sadece iki haftamız var. Hedefimiz bu maçlardan da galibiyetlerle ayrılarak kendimize göreve geldiğimiz günkü belirlediğimiz yerde ligi bitirmek dedi.

HİÇ MAÐLUP OLMADIK

Göreve geldiği günden itibaren hiç mağlup olmadıklarını ifade eden Bakkal, Sivasspordaki görevime deplasmandaki Gaziantespor karşılaşmasıyla başladım. Ardından Galatasaray, Kayseripor, Beşiktaş, Kasımpaşaspor ile oynadık. Aradaki Ankaraspor maçı hariç kritik haftalarda hiç yenilgi almadan sahadan puanla ayrıldık. Gol yedik. Mağlup duruma düştük. Ancak maçlarda mücadeleyi bırakmadık. Yenilgisizde ligi tamamlayacağız" dedi.

SAKAT SAKAT OYNUYORLAR
Ligde zaman zaman şanssız durumlar yaşadıklarını söyleyen Bakkal, futbolcuların performansları ile de ilgili açıklamalarda bulundu. Bakkal yaptığı açıklamada bir çok oyuncunun sakat sakat maçlara çıktığını söyledi.
Oyuncuların büyük bir fedekarlık içerisinde olduğuna değinen Bakkal, "takım kadrosunda sakat ve cezalı futbolcumuz bulunmuyor. Abdurrahman dünkü antrenmana çıkmadı.
Dinlendirdik. Şunu bütün taraftarlarımız bilsin ki Hayrettin, Mehmet Yıldız, Sedat sakatlıklarına rağmen canlarını dişlerine takarak oynuyorlar. Özellikle kaptanımız Mehmet Yıldız'ın fedakârlığına söyleyecek söz bulamıyorum. Arkadaşlarını sahada yalnız bırakmak istemiyor. Biz bir bütünün parçalarıyız.
Hepimiz aynı anda seviniyor, aynı anda üzülüyoruz. Ekip ruhu bu işte başarıda buradan geliyor şeklinde konuştu..

YİÐİDO'YA TEŞEKKÜR
Sivasspor teknik Direktörü Mesut Bakkal, Kasımpaşaspor karşılaşması öncesi ve sonrasında bize yapmış oldukları sevgi gösterilerinden dolayı Sivassporlu taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizi yolda karşıladılar.
Stadyum kadar meşalelerle getirdiler. Bize çok büyük moral verdiler. Maç içerisinde de yenik duruma düşmemize rağmen desteklerini hiç esirgemediler. Birde şunu özellikle belirtmek istiyorum. Hayati bir maçta 4 Eylül Stadyumunda oynuyorsunuz. Size mutlak galibiyet lazım. Berabere kalıyorsunuz. Hakem her türlü yanlışı yapıyor. Tribünlerde en ufak taşkınlık yapmıyor takımlarına zarar verecek bir harekette bulunmuyorlar. Bundan dolayı Sivaslı taraftar gruplarını ve futbol izleyicisini çok olgun bir topluluk olarak görüyorum. Sağ olsunlar. Desteklerini hep gördük. Görmeye de devam edeceğiz diyorum ifadelerini kullandı.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
58zarali

Alıntı

GUHERTASLI tarafından yazılan metin:
Birde şunu özellikle belirtmek istiyorum. Hayati bir maçta 4 Eylül Stadyumunda oynuyorsunuz. Size mutlak galibiyet lazım. Berabere kalıyorsunuz. Hakem her türlü yanlışı yapıyor. Tribünlerde en ufak taşkınlık yapmıyor takımlarına zarar verecek bir harekette bulunmuyorlar. Bundan dolayı Sivaslı taraftar gruplarını ve futbol izleyicisini çok olgun bir topluluk olarak görüyorum. Sağ olsunlar. Desteklerini hep gördük. Görmeye de devam edeceğiz diyorum ifadelerini kullandı.

şampiyonluğada oynadık herhangi bir taşkınlık olmadı düşmemeyede oynuyoruz yine olmadı sivas tribünleri kendini bilen taraftarın tribünündür.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.


i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici