O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Bilmediğim, izlemediğim oyuncuyu almam

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
img219.imageshack.us/img219/5863/213552idmanbakkal.jpg

Sivassporun başarılı Teknik Direktörü Mesut Bakkal, kırmızı-beyazlı takımın şu anda bulunduğu yere yakışmadığını, bu nedenle de, geçen hafta kümede kalmayı resmi olarak ilan edemedikleri için büyük üzüntü duyduğunu söyledi.
Sivassporun kalecisinden forvetine kadar çok iyi oyunculardan kurulduğunu olduğunu ifade eden Bakkal Hep söylüyorum, şu anda Sivassporda forma giyen oyuncuların neredeyse tamamı Şampiyonlar liginde oynamış isimler. Dolayısıyla bu futbolculardan oluşan takımın şu andaki konumda bulunması hiç mi hiç yakışmıyor. Artık geriye dönüp bakmak kimseye bir şey kazandırmaz, sadece yapılan hatalardan ders alınması gerekir. Onun içinde, eğer yeni dönemde Sivassporda olursak, kesinlikle bildiğim, tanıdığım ve izlediğim isimleri alacağız dedi.

FUTBOLCULARA KİM OLDUKLARINI HATIRLATTIM
Sivasspora ilk geldiğinde öncelikli olarak yaptığı en önemli işin futbolcularla konuşmak olduğunu ve onlara kim olduklarını hatırlattığını söyleyen Teknik Direktör Bakkal Geçen sezon ligin tozunu attıran ve şampiyonluğu son haftalarda kaçıran takımın büyük çoğunluğu duruyor. Onun içinde futbolcularımla yaptığım ilk konuşmamda onlara kim olduklarını sorup Geçen sezon siz değimliydiniz, Türkiyeyi Avrupa kupalarında temsil eden takım diyerek, önce onlara duyduğum güveni ve inancı söyledim. Bir yerde kim olduklarını hatırlattım. Bunu yaptıktan sonra, programlı bir çalışmanın ardından bugünlere geldik şeklinde konuştu.

ÖDEMELER GÜNÜNDE ÖDENİYOR

Sivassporun çok iyi bir yönetimi ve mükemmel tesislere sahip olduğunu da altını çizen Bakkal Eğer futbolcular primi hak etmişlerse, bu kesinlikle Perşembe günü hesaplarına yatar! Bundan hiçbir futbolcu şüphe duymuyor, buda Sivassporun çok iyi idare edildiğini gösteriyor. Tesis yönünden zaten söyleyecek bir şey olamaz, Süper Ligde çoğu takımda ve şehirde olmayan imkânlar burada var. Sivassporun böylesine mükemmel tesislere kavuşmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum ifadelerinde bulundu.

YETENEKLİYSE SİVASLIYI TERCİH DERİM
Altyapı konusunda da düşüncelerini dile getiren Teknik Direktör Mesut Bakkal şunları söyledi Sırf Sivaslı veya o şehrin insanı diye altyapıya futbolcu alınmamalı. Ancak, eğer yetenek varsa tabii ki öncelikle Sivaslı olan tercih edilmeli. Doğrusu, Sivassporun içinde bulunduğu kritik durum nedeniyle altyapıyla ilgili olarak çalışmam olmadı. Altyapıyla uğraşmak ayrı bir zaman ve araştırma ister, onun için her zaman altyapının profesyonel takımdan bağımsız olarak çalışmasını tercih ederim. Bana kalırsa da Sivasın altyapısında mutlaka ve mutlaka Sivaslı hocanın da görev almasından yanayım.
Teknik Direktör Mesut Bakkal, ligin ikinci yarısının ilk haftasında Eskişehirde onadıkları Manisa maçı sonrasında istifa ettiğini, bu defa yine Eskişehirde kümede kalmanın mutluluğunu resmen yaşayacaklarını da sözlerine ekledi.

Kaynak: Hürdoğan Gazetesi
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Belirli oyuncuların kapesitesi belli. Lakin gecen seneden milli takıma laik gördüğümüz oyuncuların performanslarının düşük olması sanırım motivasyon eksikliğinden. Hocamızda bu motivasyonu vererek takımın toparlanmasını sağladı. Ama seneye Kadroda epey bir revizyon şart.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
omercoskun
denizlispordan kaleci özden alınacakmış galiba pek sağlıklı bi karar olduğunu sanmıyorum ben
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici